نهنگ بیت کوین عصر ساتوشی در حرکت: ۲ میلیارد دلار بیت کوین در حال حرکت


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کیف پول دوباره فعال شده میلیاردها دلار آمریکا را به بیت کوین منتقل کرد
  • بزرگترین تراکنش بیت کوین در سال 2024

@BTC_Archive، حساب برجسته با مضمون بیت کوین در توییتر/X، داده های به اشتراک گذاشته شده توسط Arkham Intelligence را منتشر کرد که نشان می دهد یک نهنگ عظیم بیت کوین پس از پنج سال خواب به فعالیت بازگشته است.

تراکنش های مختلف حاوی بیت کوین به ارزش میلیاردها فیات توسط Arkham شناسایی شد.

کیف پول دوباره فعال شده میلیاردها دلار آمریکا را به بیت کوین منتقل کرد

منبع داده های زنجیره ای فوق چندین تراکنش بزرگ به ارزش ۲ میلیارد دلار بیت کوین را شناسایی کرد. @BTC_Archive یک نظر به اسکرین شات اضافه کرد و اظهار داشت که این اولین بار است که این کیف پول از سال 2019 بیدار می شود. پیش از آن از سال 2013 تنها یک تراکنش انجام داده بود.

این سالی بود که سایه خالق مرموز بیت کوین ساتوشی ناکاموتو هنوز در اطراف بود و تنها سه سال قبل از آن از رادار خارج شد.

در تاپیک نظرات، کاربران بیت کوین با هیجان به این توییت در مورد بیداری کیف پول BTC پاسخ دادند. بسیاری تعجب کردند که چه کسی پشت این تراکنش های عظیم بیت کوین قرار دارد. همانطور که جیمی دیمون، مدیر عامل ضد بیت کوین جی پی مورگان در جریان مجمع جهانی اقتصاد در داووس در ژانویه امسال به شوخی گفت، یکی از کاربران توییتر به شوخی گفت که ساتوشی از خواب بیدار شد تا عرضه فعلی بیت کوین را به 21 میلیون افزایش دهد. دیمون همچنین اظهار داشت که بیت کوین «سنگ حیوان خانگی» او است، یک بلاک چین که هیچ کاری جز سایر ارزهای دیجیتال انجام نمی دهد.

پس از آن، بسیاری از فعالان بیت کوین برجسته، از جمله ادوارد اسنودن، افشاگر، مایکل سیلر و سامسون مو، از دیمون به خاطر بررسی هایش در بیت کوین انتقاد کردند.

بزرگترین تراکنش بیت کوین در سال 2024

روز چهارشنبه، Santiment، تجمع کننده زنجیره ای متوجه چیزی شد که آن را می نامد بزرگترین تراکنش تک بیت کوین امسال تا کنون انجام شده است. بیش از 665 میلیون دلار بیت کوین (42870 بیت کوین) جابه جا شد و بین ساعت 15:00 تا 16:00 UTC ساخته شد.

Santiment اضافه کرد که این تراکنش نشان دهنده بالاترین حرکت ساعتی ارز دیجیتال در تقریباً شش ماه گذشته است.

دیروز، ردیاب ارز دیجیتال Whale Alert دریافت که مقدار زیادی 11502 بیت کوین (به ارزش 497,417,265 دلار) نیز به Coinbase، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده منتقل شده است.

طی دو روز گذشته، طلای دیجیتال تقریباً 2.5 درصد از قیمت خود را از دست داده و به سطح قیمت فعلی خود یعنی 42361 دلار کاهش یافته است. از پنجشنبه گذشته، زمانی که ETF های بیت کوین مبتنی بر نقطه توسط SEC تایید شدند، ارز دیجیتال پیشرو جهانی 13.54 درصد کاهش یافته است.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید