کیف پول بیت کوین عصر ساتوشی پس از 10.6 سال احیا شد و 7634 درصد سود بیت کوین را نشان داد.


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • کیف پول بیت کوین دوره ساتوشی با میلیون ها بیت کوین بیدار می شود
  • بیت کوین پس از سقوط به زیر 54000 دلار، دوباره 56000 دلار به دست می آورد

به گفته چندین منبع، اوایل امروز، یک کیف پول غیرفعال بیت کوین توسط مالک ناشناس آن دوباره فعال شد. آخرین باری که این نهنگ از کیف پول رمزنگاری خود استفاده کرد 10.6 سال پیش بود.

اکنون ارزش بیت کوینی که در آن نگهداری می شود تقریباً 8000 درصد افزایش یافته و صاحب آن را میلیونر کرده است. این چهارمین کیف پول خفته BTC بود که در هفته گذشته بیدار شد.

مرتبط با

کیف پول بیت کوین دوره ساتوشی با میلیون ها بیت کوین بیدار می شود

ردیاب تراکنش هشدار نهنگ و پلت فرم تجزیه و تحلیل زنجیره ای Spot On Chain متوجه شد که نهنگ مورد نظر حاوی 1004 بیت کوین دوباره زنده شده است.

این کیف پول در سال های 2013 و 2014 این سکه ها را با قیمت متوسط ​​731 دلار خریداری کرد و در حالی که ارزش این سکه در آن زمان 737000 دلار بود، اکنون با افزایش قیمت 7634 درصدی به رقم باورنکردنی 56924352 دلار رسیده است.

کالین وو، روزنامه‌نگار و وبلاگ‌نویس ارزهای دیجیتال چینی گزارش داد که این نهنگ خفته تا کنون تمام رمزارزهای خود را به یک کیف پول جدید منتقل کرده است. در اوایل این هفته، سه کیف پول غیرفعال دیگر به زندگی بازگشتند که مقادیر زیادی بیت کوین را در خود جای داده بودند – 1.14 میلیون دلار، 2.6 میلیون دلار، 6.9 میلیون دلار معادل بیت کوین.

بیت کوین پس از سقوط به زیر 54000 دلار، دوباره 56000 دلار به دست می آورد

در 24 ساعت گذشته، بیت کوین، ارز دیجیتال پیشرو در جهان، 4.56 درصد رشد داشته است. بیت کوین پس از سقوط درست به زیر سطح 54000 دلار در روز جمعه توانست بهبود یابد و از زمان نوشتن این مقاله در منطقه 56500 دلاری دست به دست می شود.

این افزایش قیمت با وجود این واقعیت است که دولت های ایالات متحده و آلمان همچنان مقادیر زیادی بیت کوین را وارد بازار می کنند و اکنون Mt. گوکس نیز شرکت کرد. صرافی اولیه ارزهای دیجیتال، که در 10 سال گذشته غیرفعال بوده است، در نهایت شروع به پرداخت پول بیت کوین و بیت کوین کش خود به سرمایه گذاران و معامله گران خود کرده است.

با این حال، یک گزارش مثبت حقوق و دستمزد غیرکشاورزی برای ماه ژوئن در روز جمعه منتشر شد که نشان دهنده افزایش اشتغال است و به بیت کوین اجازه می دهد تا برخی از ضررهای اخیر خود را جبران کند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید