ماینر بیت کوین عصر ساتوشی بیدار می شود: 2000 بیت کوین به یکباره جابجا شد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

به گفته جولیو مورنو، رئیس تحقیقات CryptoQuant، یکی از اولین ماینرهای بیت کوین در دوره ساتوشی، 2000 بیت کوین را جابجا کرد. این فعالیت شامل سکه هایی بود که در سال 2010 منتشر شد، زمانی که ارزش بیت کوین در مقایسه با قیمت های امروزی ناچیز بود.

“عصر ساتوشی” به دوره ای بین سال های 2009 تا 2010 اشاره دارد، زمانی که ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت کوین، در جامعه فعال بود.

بیت کوین استخراج شده در سال های اولیه (2009-2011) بخشی از تاریخ بنیادی بیت کوین محسوب می شود. تراکنش های مربوط به این سکه ها نادر است و اغلب علاقه زیادی به خود جلب می کند. این اغلب به این دلیل است که ماینرهای قدیمی بیت کوین به عنوان منبع نقدینگی و توزیع عمل می کنند.

این انتقال نه تنها به دلیل اندازه آن قابل توجه بود، بلکه به این دلیل که شامل سکه هایی بود که برای نزدیک به 14 سال نگهداری می شد. پس از مدت ها، ممکن است انگیزه پشت این مقدار قابل توجه بیت کوین متفاوت باشد.

برخی از دلایل بالقوه عبارتند از: مالک ممکن است به دنبال سود بردن از قیمت های فعلی بازار یا سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری های جدید یا سرمایه گذاری باشد. گاهی اوقات آدرس‌های قدیمی مقادیر کمی را جابه‌جا می‌کنند تا قابلیت‌ها و امنیت معاملات مدرن را قبل از تصمیم‌گیری در مورد حرکات بزرگ‌تر آزمایش کنند.

مرتبط با

همچنین برای مالک امکان جابجایی دارایی ها برای افزایش امنیت با استفاده از کیف پول های مدرن با ویژگی های امنیتی پیشرفته در مقایسه با کیف پول های قدیمی وجود دارد.

این حرکت می‌تواند بخشی از یک استراتژی بازار گسترده‌تر باشد، مانند آماده شدن برای یک فروش بزرگ از طریق بازارهای خارج از بورس (OTC).

به گفته مورنو، سناریوی دوم ممکن است درست باشد. او حدس می‌زند که سکه‌ها احتمالاً به یک میز یا متولی فرابورس می‌رفتند، با توجه به اینکه تقریباً بلافاصله به بسیاری از آدرس‌های جدید دیگر ارسال می‌شدند.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با 0.5 درصد کاهش در 24 ساعت گذشته به 69681 دلار رسید. با قیمت های فعلی، ارزش 2000 بیت کوین انتقالی تقریباً 130 میلیون دلار خواهد بود.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید