آدرس بیت کوین عصر ساتوشی پس از سقوط قیمت بیت کوین ناگهان فعال شد


فهرست

  • آیا نهنگ ها بیت کوین می فروشند؟
  • سایر نقل و انتقالات دوران ساتوشی

Whale Alert، یک حساب محبوب X است که تراکنش های مهم را در بلاک چین های مختلف ردیابی می کند. خالدار یک آدرس بیت کوین که برای اولین بار در بیش از 11 سال دوباره فعال شده است.

این آدرس که دارای 1.14 میلیون دلار بیت کوین با قیمت های فعلی است، پس از بیش از یک دهه خاموشی پس از سقوط قیمت گسترده این ارز دیجیتال، دوباره زنده شده است.

مرتبط با

با توجه به CoinGecko داده هابیت کوین قبل از جبران برخی زیان ها، به پایین ترین سطح خود یعنی 53898 دلار رسید.

آیا نهنگ ها بیت کوین می فروشند؟

قیمت بزرگترین ارز رمزنگاری شده در روز جمعه کاهش یافت، مانند Mt. صرافی Gox ارزهای رمزنگاری شده را دوباره به طلبکاران می فروخت و دولت های ایالات متحده و آلمان فروش بیت کوین را شروع کردند و به پایین ترین حد در پنج ماه گذشته رسید.

البته هنوز مشخص نیست که فعال شدن مجدد ربطی به کاهش شدید قیمت ها دارد یا خیر.

مرتبط با

با این حال، پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال Lookonchain اخیراً اشاره کرده است که نهنگ‌ها مشغول فروش ارزهای دیجیتال پیشرو هستند. در واقع فقط دو نهنگ سپرده شد از 27 ژوئن، 563 میلیون دلار بیت کوین به صرافی Binance ارسال شده است.

سایر نقل و انتقالات دوران ساتوشی

چندین آدرس بیت کوین قدیمی تر از 10 سال در این ماه فعال شدند. در 4 جولای، یک آدرس بیت کوین حاوی 199 بیت کوین پس از 12.4 سال فعال شد. در 3 جولای، یک آدرس غیرفعال حاوی 43 بیت کوین پس از سه سال احیا شد. در 2 جولای، آدرسی حاوی 33 بیت کوین برای اولین بار از سال 2011 دوباره فعال شد.

ماه گذشته، الف به شدت کمیاب یک کیف پول استخراج بیت کوین از سال 2010 نیز با بیدار شدن از حالت خواب، جامعه ارزهای دیجیتال را شگفت زده کرد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید