آدرس بیت کوین عصر ساتوشی در حالی فعال شد که قیمت بیت کوین کاهش یافت


تصویر روی جلد از www.freepik.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

بر اساس آخرین داده های ارائه شده توسط Whale Alert، یک آدرس بیت کوین غیرفعال حاوی تقریباً 2.6 میلیون دلار بیت کوین در معرض خطر قرار گرفته است. فعال بیش از یک دهه بعد.

این دومین آدرس بیت کوین ده ساله است که در این ماه زنده می شود. در 2 جولای، Whale Alert اولین فعال سازی آدرس بیت کوین حاوی 2.1 میلیون دلار بیت کوین را در 13 سال شناسایی کرد.

ماه گذشته، یک کیف پول استخراج بیت کوین از خواب 14 ساله بیدار شد و 3 میلیون دلار بیت کوین به صرافی بایننس فرستاد. این سکه ها بود پاداش بلوکی که به جولای 2010 باز می گردد، زمانی که ارز دیجیتال اصلی را می توان با یک کامپیوتر شخصی معمولی استخراج کرد.

الماس یا غیر الماس؟

آخرین فعال سازی یک آدرس نهنگ قدیمی با سقوط بیت کوین به زیر سطح 60000 دلار همزمان شد. طبق داده‌های CoinGecko، ارز دیجیتال پیشرو اخیراً به پایین‌ترین سطح روزانه ۵۸۱۲۸ دلار رسیده است.

مرتبط با

بر اساس پلتفرم تحلیلی Lookonchain، یک نهنگ اخیراً 106 میلیون دلار بیت کوین را با ضرر در صرافی بایننس سپرده گذاری کرده است. این پس از آن اتفاق می افتد که نهنگ در ماه گذشته 20 میلیون دلار از دست داد.

در حالی که برخی انتظار داشتند که پس از شکست بیت کوین در حفظ سطح حمایت 60000 دلاری، موجی از فروش وحشتناک به وجود بیاید، کی یانگ جو، مدیر عامل CryptoQuant متقاعد شده است که این چرخه متفاوت است زیرا ETF های نقطه ای اکنون بیش از یک چهارم حجم کل معاملات نقطه ای را تشکیل می دهند. X در پستی در پروفایل رسانه های اجتماعی خود گفت: “پول جدید این بار بالغ تر از قبل شده است، و من هنوز معتقدم که پول های بالغ تر در راه است.”

مرتبط با

در همین حال، احساسات بازار شیرجه زد پس از آخرین افت قیمت بیت کوین به “ترس” بازگشت.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید