مایکل سیلر بحث های داغی را در مورد خالق بیت کوین به راه انداخت و گفت: «ساتوشی مسیری را ایجاد کرد».


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

مایکل سایلر، حامی Vocal Bitcoin و بنیانگذار MicroStrategy، پیام جدیدی درباره خالق مرموز BTC با استفاده از حساب X خود به مخاطبان خود ارسال کرد.

پیام ساتوشی ناکاموتو، که در آن ناکاموتو “تاکتیک” خود را برای ایجاد یک ایده جدید و ارائه آن به توده‌ها یادآوری کرد، موجی از نظرات مثبت و الهام‌بخش جامعه کریپتو را برانگیخت. آنچه او در توییتر خود نوشت: “ساتوشی مسیری را ایجاد کرد، آن را بخشید و رفت.”

کاربران کریپتو در موضوع نظرات نوشتند، “همین است”، “درسی وجود دارد که از این باید آموخت!” آنها نظرات خود را مانند. برای نشان دادن حمایت خود از Saylor و BTC، #Bitcoin را بررسی کنید و سر خود را پایین نگه دارید، “چنین عمل فداکارانه” و غیره.

با این حال، برخی پس از اینکه ناکاموتو بیت کوین را به دست توسعه دهندگان اصلی بیت کوین رها کرد، برخی شروع به انتقاد از وضعیت فعلی بیت کوین کردند و از سایلر انتقاد کردند: “و افرادی مانند شما آن را خراب کردند.”

او مسیری را ایجاد کرد، آن را رها نکرد و هرگز دور نشد. شما هنوز در این زمینه تازه کار هستید،” “و سپس توسعه دهندگان هسته BTC، که توسط عوامل دولتی مخرب دستکاری شدند، آن را به یک شبکه پول نقد به پرداخت p2p تبدیل کردند.”

سامسون مو به نقل از ناکاموتو در مورد حریم خصوصی صحبت می کند

در روز جمعه، سامسون مو، مدیر عامل شرکت Jan3، شرکتی که بر کمک به دولت‌ها در پذیرش بیت‌کوین متمرکز است، به کاغذ سفید بیت‌کوینی که توسط ساتوشی ناکاموتو مرموز نوشته شده است، اشاره کرد. موو با استناد به “انجیل” جامعه بیت کوین، بر فضیلت بیت کوین در حفظ حریم خصوصی، برخلاف آنچه بانک ها انجام می دهند، تاکید کرد.

کاغذ سفید می‌گوید بانک‌ها با «محدود کردن دسترسی به اطلاعات برای اشخاص مرتبط و اشخاص ثالث قابل اعتماد» به سطح خاصی از محرمانگی دست می‌یابند. موو با استناد به سند ناکاموتو اظهار داشت که بیت کوین کلیدهای عمومی را ناشناس نگه می دارد. “مردم می توانند ببینند که شخصی مبلغی را برای شخص دیگری ارسال کرده است، اما بدون هیچ گونه اطلاعاتی که تراکنش را به کسی مرتبط می کند.”
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید