توسعه‌دهنده Ordinals می‌گوید اگر ساتوشی زنده بود «تقریباً قطعا» از سکه DOG Meme آگاه می‌شد.


Leonidas Leonidas توسعه دهنده Ordinals که پروژه Runestone را نیز پایه گذاری کرد. معتقد است گفته می‌شود که ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار بیت‌کوین، «تقریباً مطمئناً» از جنون فعلی میم‌کوین در بلاک چین آگاه است، اگر هنوز زنده باشند.

X در شبکه اجتماعی خود نوشت: «احمقانه است که فکر کنیم اگر ساتوشی هنوز زنده است، تقریباً به طور قطع از $DOG و روند جدید memecoin در زنجیره خود آگاه است.

مرتبط با

پروتکل Runes که پس از نصف شدن بیت کوین فعال شد، یک استاندارد توکن جدید است که امکان برش توکن های قابل تعویض در بلاک چین بیت کوین را فراهم می کند. این توسط توسعه دهنده کیسی رودارمور، مغز پشت بیت کوین Ordinals که بسیار شایعه شده است، توسعه یافته است.

پروتکل به عنوان یک لایه اضافی در بالای زنجیره اصلی عمل می کند. در زیرساخت های موجود بیت کوین کار می کند.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبیت کوین پس از راه اندازی پروتکل Runes، افزایش زیادی در کارمزدها تجربه کرد. در 20 آوریل، توانست 24 برابر بیشتر از رقیب خود اتریوم، کارمزد ایجاد کند. پروتکل رونز

مرتبط با

این افزایش عظیم دستمزدها کوتاه مدت بود. حرکت پروتکل در مدت زمان نسبتاً کوتاهی محو شد و کارمزد بیت کوین نسبتاً سریع به حالت عادی بازگشت.

پس از از بین رفتن هیجان اولیه، پروتکل بار دیگر به دلیل اشتیاق به سکه میم موج می زند.

میم کوین DOG•GO•TO•THE•MOON (DOG) مبتنی بر بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته نزدیک به ۲۴ درصد افزایش داشته است. در واقع، اکنون پس از رسیدن ارزش آن به نزدیک به 800 میلیون دلار، در آستانه ورود به 100 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار است.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید