شتاب دهنده Web3 مجهز به Sandeep Nailwal روز نمایشی را برای گروه اول آغاز می کند

شتاب دهنده Web3 مجهز به Sandeep Nailwal روز نمایشی را برای گروه اول آغاز می کند


برنامه توسعه دهنده Web3 از بیش از 1000 پروژه علاقه مند شد، اما تنها 15 مورد برای گروه 0 انتخاب شدند.

شتاب دهنده Web3 Beacon اولین گروه خود را با 13 شرکت فارغ التحصیل تکمیل کرده است و به بنیانگذاران پروژه فضایی برای نمایش استارت آپ های مبتنی بر بلاک چین می دهد.

اولین گروه 12 هفته‌ای Beacon به نام Cohort 0 در اکتبر با 15 شرکت در زیربخش‌های مختلف ارزهای دیجیتال، از جمله امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازی و زیرساخت شروع به کار کرد. Beacon یک روز نمایشی با 13 شرکت برگزار کرد که در 10 ژانویه فارغ التحصیل شدند: Arcana، Blinkmoon، ChapterX، Colexion، Community Gaming، Cubist، FastLane، Meta Apes، Mystic Moose، Nillion، Davos Protocol، Timeswap و Ylide.

Sandeep Nailwal، یکی از بنیانگذاران Polygon و خالق Beacon، اولین گروه از فارغ التحصیلان را به عنوان “MVP Beacon” توصیف کرد زیرا آنها اولین کسانی بودند که کاربرد غیر زنجیره ای شتاب دهنده را نشان دادند.

الان رای بدهید!

نایلوال گفت که کوهورت 0 با پریشانی قابل توجهی دست و پنجه نرم می کند زیرا آشفتگی ناشی از سقوط FTX در بازار طنین انداز می شود. او با اشاره به ورشکستگی FTX گفت: «ما نگران بودیم که شرکت‌هایی که از بازارهای کریپتو دلسرد شده‌اند ممکن است شروع به ترک کنند. در عوض، همه بیرون آمدند و آماده بودند که به بهبود آن ادامه دهند.»

سال 2022 با وجود بازار نزولی، سالی رکوردشکنی برای سرمایه گذاری خطرپذیر Web3 بوده است. منبع: پژوهش کوین تلگراف

درخواست ها برای پذیرش آینده، همگروه 1، تا 31 ژانویه باز خواهد بود و حداکثر 8 میلیون دلار بودجه در اختیار 32 استارت آپ قرار خواهد گرفت. نایلوال گفت که متقاضیان از نظر تیم های پروژه، دسترسی جهانی، جامعه و راه حل محصول Web3 مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.

مربوط: برنامه شتاب دهنده کوین تلگراف راه اندازی شده و به دنبال راه اندازی وب 3 است

سرمایه گذاری Web3 در 12 ماه گذشته بر صحنه سرمایه گذاری خطرپذیر تسلط داشته است زیرا سرمایه گذاران به حمایت از استارت آپ های جدید اینترنتی ادامه می دهند. طبق تحقیقات Cointelegraph، در ماه نوامبر صنعت Web3 شاهد 23 معامله جداگانه با ارزش کل 168.3 میلیون دلار بود. فقط پروژه های زیرساختی ارزش دلاری بالاتری داشتند.


نویسنده: Sam Bourgi

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉