بازوی سرمایه گذاری سامسونگ برای راه اندازی ETF فیوچرز بیت کوین در بحبوحه علاقه رو به رشد کریپتو

بازوی سرمایه گذاری سامسونگ برای راه اندازی ETF فیوچرز بیت کوین در بحبوحه علاقه رو به رشد کریپتو


سرمایه گذاران هنگ کنگی اکنون می توانند از طریق فهرست جدید ETF سامسونگ که از ژانویه آغاز می شود، در معرض بیت کوین قرار بگیرند.

زنگ بیت کوین (BTC) در هنگ کنگ به صدا درآمده است. Samsung Asset Management هنگ کنگ (SAMHK)، یکی از زیرمجموعه های بازوی سرمایه گذاری سامسونگ Samsung Asset Management، قرار است در تاریخ 13 ژانویه، “Samsung Bitcoin Futures Active ETF” را در بازار سهام هنگ کنگ فهرست کند.

این اقدام با افزایش علاقه سرمایه گذاران دولتی و نهادی در منطقه صورت گرفت.

بورس اوراق بهادار هنگ کنگ منبع: thetradenews.com

ETF یا صندوق قابل معامله در بورس، قیمت نقدی بیت کوین را با سرمایه گذاری در محصولات آتی بیت کوین فهرست شده در بورس کالای شیکاگو (CME) دنبال می کند. ETF در درجه اول در معاملات آتی بیت کوین CME و مقداری سرمایه گذاری در آتی CME میکرو بیت کوین سرمایه گذاری می کند.

در حال حاضر، هنگ کنگ تنها بازاری در آسیا است که می توان ETFهای آتی بیت کوین را در آن معامله کرد. ETF آتی بیت کوین سامسونگ به ETF ارز دیجیتال هنگ کنگ می پیوندد که در سال 2022 با قیمت 70 میلیون دلار معامله شد. سایر بازارهای جهانی شامل برخی از کشورهای اروپایی مانند کانادا، ایالات متحده آمریکا، استرالیا و سوئیس است.

الان رای بدهید!

پارک سونگ جین، رئیس بخش مدیریت دارایی سامسونگ هنگ کنگ، اظهار داشت:

هنگ کنگ تنها بازاری در آسیا است که ETFهای آتی بیت کوین در آن فهرست شده و در بازار نهادی معامله می شود. این یک گزینه جدید برای سرمایه گذاران علاقه مند به بیت کوین به عنوان یک محصول رقابتی خواهد بود که نشان دهنده تجربه آنها در مدیریت ریسک است.

این لیست از ETF ها به سرمایه گذاران خرده فروشی و نهادی راه جدیدی برای قرار گرفتن در معرض بیت کوین ارائه می دهد که می تواند به جذب سرمایه گذاران اصلی بیشتر به فضای ارزهای دیجیتال کمک کند. با شهرت و قدرت برند سامسونگ، ETF می تواند گزینه جذابی برای سرمایه گذارانی باشد که به دنبال راهی برای سرمایه گذاری در بیت کوین بدون خرید مستقیم و نگه داشتن کلیدهای خصوصی خود هستند.

این اقدام سامسونگ در حالی صورت گرفت که قیمت بیت کوین از 18000 دلار فراتر رفت که نشان دهنده افزایش احتمالی احساسات مثبت در میان معامله گران بود. سایر ارزهای رمزپایه نیز همین کار را انجام داده‌اند و در بازار گسترده‌تر کریپتو بهبود یافته‌اند.

مربوط: ETF استخراج بیت کوین در نمودارهای عملکرد سال جدید در صدر بازار ETF سهام قرار دارد

در سال 2022، Samsung Asset Management Hong Kong Limited 1.4 میلیارد دلار دارایی را مدیریت می کند، در حالی که برند مشهور جهانی سامسونگ همچنان فعالانه در فضای رمزنگاری مشارکت دارد. این شرکت کره جنوبی با ارزش بیش از 300 میلیارد دلار دارای یک کیف پول بلاک چین است، در حالی که گوشی هوشمند گلکسی اس 22 پرچمدار دارای رمزنگاری از پیش نصب شده است.

ETF نشانه دیگری است که نشان می دهد این برند جهانی به دنبال سرمایه گذاری بر روی علاقه روزافزون به ارزهای دیجیتال است.


نویسنده: Joseph Hall

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉