Samson Mow ضربه ظریفی به اتریوم (ETH) وارد می کند، آیا XRP بعدی است؟


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون مو، مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری Jan3 و پیشرو و مبشر بیت‌کوین (BTC)، حمایت خود را از برترین ارز دیجیتال به سطح جدیدی رسانده است. در آخرین پست خود در

تمثیل سامسون مو

به گفته سامسون مو، نقره طلای مرد فقیر است. این بیانیه ای است که نشان می دهد سرمایه گذارانی که دومی را خیلی گران می دانند، عموماً اولی را ترجیح می دهند. اگرچه هر دو فلزات و دارایی های سرمایه گذاری قابل احترام هستند، طلا همچنان برتر از این دو محسوب می شود.

سامسون مو، نفس اتریوم را کاهش داد تا به بحث برتری طولانی مدت با بیت کوین پایان دهد. این سرمایه گذار با صدای بلند گفت: «اتریوم بیت کوین مرد احمق است»، بیانیه ای که اعضای جامعه ETH را نگران کرد.

بر اساس ارزیابی، ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر 809,923,408,001 دلار است در حالی که ارزش اتریوم 297,575,053,741 دلار است. تفاوت قیمت بین 41344.01 دلار و 2476.66 دلار نیز نشان می دهد که بیت کوین با ارزش ترین بین این دو است. با گذشت زمان، صحبت از انتقال سرمایه از BTC به ETH شده است. اگر اصول اساسی اتریوم وارد عمل شود، این روندی است که می‌تواند در ماه‌های آینده قوی‌تر شود.

انتقاد شدید از اتریوم توسط اعضای انجمن به خوبی مورد استقبال قرار نگرفت. برخی به پیشرفت‌های قابل توجهی که پروتکل به‌عنوان یک بلاکچین در نوع خود ایجاد کرده است، اشاره کرده‌اند.

آیا XRP بعدی است؟

به عنوان یک بیت‌کوین ماکسی، یکی از کامنت‌کنندگان پست خود از سامسون مو پرسید که نظرش در مورد XRP چیست، آیا اتریوم بیت‌کوین مرد فقیر است یا خیر. او به سادگی گفت که این درخواست یک “درخواست سخت” است.

اعتماد سامسون مو به بیت کوین او را به پیش بینی قیمت یک میلیون دلاری سوق داد و بی اعتمادی او به XRP و اتریوم بدون شک احساسات نزولی او را دست کم گرفت.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید