سامسون موو اکنون نشان می دهد که چه اتفاقی برای فروش بیت کوین خواهد افتاد


تصویر روی جلد از www.youtube.com گرفته شده است

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today هیچ مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارده در هنگام معامله ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا از تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • نظر سامسون مو در مورد فروش بیت کوین
  • پیش بینی بیت کوین ۱ میلیون دلاری Mow

سامسون مو، یک ماکسیمالیست بیت کوین و مدیر عامل شرکت JAN3، شرکتی که به دولت ها کمک می کند بیت کوین را بپذیرند، در مورد فروش اخیر بیت کوین که باعث شد بزرگترین ارز دیجیتال جهان دو بار به زیر 60000 دلار سقوط کند، اظهار نظر کرد.

Mow معتقد است که تمام بیت کوین های فروخته شده در حال حاضر توسط کوسه های بزرگ خریداری خواهند شد.

نظر سامسون مو در مورد فروش بیت کوین

ماکسیمالیست بیت کوین اظهار نظری خوش بینانه در مورد بیت کوین کرد و گفت هر چقدر بیت کوین فروخته شده باشد و در هفته ها و شاید ماه های آینده فروخته شود، همه جذب بازار خواهد شد.

Mow احتمالاً به صادرکنندگان بیت‌کوین ETF اشاره می‌کرد که از اواسط ژانویه به طور فعال ارز دیجیتال را خریداری می‌کردند، زیرا SEC تأیید خود را برای شروع تجارت صادر کرد.

پیش بینی بیت کوین ۱ میلیون دلاری Mow

این هفته، سامسون مو، بازیکن چندساله بیت کوین، پیش بینی خیره کننده ای برای بیت کوین کرد و گفت که این ارز دیجیتال پرچمدار به احتمال زیاد در سال آینده به سطح قیمت خیره کننده 1 میلیون دلاری خواهد رسید. او این را در توییتی که اوایل هفته منتشر شد، نوشت.

در طی یک پادکست ویدیویی، او توضیح داد که بیت کوین بسیار نزدیک به رسیدن به 1 میلیون دلار است و ممکن است امسال یا سال آینده اتفاق بیفتد. او گفت این جهش قیمت به زودی اتفاق خواهد افتاد، حتی اگر در سال 2025 اتفاق نیفتد.

مرتبط با

Mow از ابتدای سال در مورد احتمال بالای رسیدن بیت کوین به این سطح قیمت چشمگیر صحبت کرده است و SEC به صندوق های قابل معامله در بورس که قیمت لحظه ای BTC را دنبال می کنند چراغ سبز نشان داده است. یازده صندوق عمده از جمله BlackRock، VanEck، Ark Invest و Grayscale، برای راه اندازی این ETF ها در سال گذشته ثبت نام کردند.

پس از اعطای مجوز، این ETF ها شروع به جذب تمام بیت کوینی کردند که می توانستند ببینند، و هر روز بین تایید ETF و نصف شدن بیت کوین که در 19 آوریل انجام شد، بیش از 10000 BTC خریداری کردند.

این خریدهای منظم بیت کوین توسط ETF ها و کاهش پاداش بلاک بیت کوین باعث شده است که موو انتظار داشته باشد که بیت کوین به زودی به یک میلیون دلار برسد. او این پیش بینی را با بیان اینکه در حال حاضر به لطف ETF ها یک شوک تقاضای بزرگ برای بیت کوین و یک شوک بزرگ عرضه به دلیل نصف شدن وجود دارد، توضیح داد. او گفت وقتی این دو شوک بیت کوین با یکدیگر برخورد کنند، بیت کوین سر به فلک می کشد.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید