Samson Mow بیانیه حیاتی بیت کوین (BTC): جزئیات


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

ماکسیمالیست بیت کوین و مدیرعامل ژانویه 3، سامسون مو، پستی با مضمون بیت کوین در حساب پلتفرم X خود منتشر کرد که موجی از واکنش های شدید جامعه بیت کوین را برانگیخت.

اوایل امروز، Mow دوباره پست عصر دوشنبه خود را مرور کرد و یک پیش‌بینی فوق‌العاده صعودی قیمت بیت‌کوین را اضافه کرد.

بیانیه صعودی بیت کوین Mow

سامسون مو، رئیس شرکت متمرکز بر پذیرش بیت کوین Jan3، نموداری را منتشر کرد که نسبت سرمایه موجود در بازار را به بیت کوینی که تاکنون در گردش باقی مانده و به طور بالقوه استخراج می شود، نشان می دهد.

هیچ عددی در این نمودار وجود ندارد، اما از نظر بصری مشخص می کند که مقدار BTC موجود در مقایسه با سرمایه موجود برای خرید آن بسیار ناچیز است. هر دو سرمایه و بیت کوین به شکل مثلثی به تصویر کشیده شده اند و با هم مانند یک ساعت شنی به نظر می رسند.

موو اوایل امروز در توییتی نوشت: «هنگامی که کاهش قیمت بیت کوین را مشاهده می کنید، به یاد بیاورید که ناگزیر به کجا می رود»، بنابراین پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین افزایش خواهد یافت. Mow یکی از حداکثرگرایان است که انتظار دارد ارز دیجیتال پرچمدار جهان در نهایت به سطح قیمت 1 میلیون دلار برسد.

با این حال، موو همچنین تعجب خود را از کاهش فعلی بیت کوین با وجود سطح سرسام آور پذیرش که در حال حاضر قابل مشاهده است به اشتراک گذاشت: “وقتی در سطح بی سابقه ای از پذیرش هستیم، دیدن کاهش قیمت #بیت کوین احساس عجیبی دارد. BTFD! BTFD “دوستانه” است. او در کامنت های این توییت توضیح داد که این به معنای “خرید شیب” است.

مرتبط با

جامعه بیت کوین واکنش نشان می دهد

در نظرات توییت حاوی نمودار، بسیاری از طرفداران بیت کوین اشاره کردند که در واقع مثلث فعلی سهام باید بسیار بزرگتر و مثلث فعلی بیت کوین بسیار کوچکتر باشد.

موو گفت که نگاهی دقیق تر به مثلث سرمایه بزرگتر مفید خواهد بود و سپس مشخص می شود که “سرمایه موجود” فراتر از مرزهای نمودار حرکت کرده است.

بیت کوین بیشتر سقوط می کند

در طول 24 ساعت گذشته، بیت کوین تقریباً 4 درصد سقوط کرده است و از سطح قیمت 70000 دلاری که در روز دوشنبه موفق به بازپس گیری آن شد به 67453 دلار کاهش یافته است، جایی که در زمان نوشتن این مقاله معامله می شد.

در آخر هفته، BTC نیز با کاهش قیمت مشابهی مواجه شد و از 71660 دلار به 69000 دلار کاهش یافت.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید