سامسون مو با حفظ قیمت بیت کوین یک میلیون دلاری خود پیام مهمی را به منتقدان رساند.


تصویر جلد از طریق Youtu.be

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

سامسون موو، گاو نر بازار، پس از پیش‌بینی قبلی خود از قیمت 1 میلیون دلاری بیت‌کوین (BTC)، باور بی‌باک خود را مبنی بر دستیابی به این هدف تکرار کرد. گرفتن سامسون مو به مقام رسمی رسید

با پیش بینی قیمت بیت کوین که از طرف تحلیلگران بازار حاصل می شود ، بسیاری از افراد این صنعت در حال حاضر این پیش بینی ها و ارقام را دنبال می کنند. اما با نظارت دقیق کاتالیزور نهایی بیت کوین، سامسون مو روی قیمت بیت کوین شرط بندی خود را دو برابر کرد.

بر اساس توضیحات خود در مورد X، Mow تمام اعتبار را برای پیش بینی هدف قیمت 1 میلیون دلاری بیت کوین می خواهد و خوشبین است که این امر اجتناب ناپذیر است. او اظهار داشت که اجازه نخواهد داد کسانی که نسبتاً کاهشی نسبت به سکه دارند عقب نشینی کنند و وانمود کنند که واقعاً خواستار چشم انداز قیمتی بزرگ هستند، زمانی که رشد در نهایت به واقعیت تبدیل شود.

در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین به قیمت 45078.10 دلار تغییر می کند که در 24 ساعت گذشته 1.88 درصد افزایش یافته است.

احساسات ETF بیت کوین

برای ماه‌ها، Samson Mow با استناد به محصول فعلی ETF بیت‌کوین، پتانسیل قیمت بیت‌کوین را برای رسیدن به معیار ۱ میلیون دلاری برجسته کرده است.

سامسون مو خوشبین است که تصویب این محصول توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شاهد سرازیر شدن میلیاردها دلار به این ارز دیجیتال خواهد بود، زیرا همه مدیران سرمایه گذاری منتظر تایید محصول هستند و نقدینگی فوق العاده ای را به عنوان دارایی های تحت مدیریت کنترل می کنند (AUM). ).

اگرچه بسیاری از کارشناسان فکر می کنند بیت کوین افزایش خواهد یافت، اما شایان ذکر است که پیش بینی Samson Mow در حال حاضر یکی از بالاترین ها است و بسیاری منتظرند ببینند آیا این هدف قیمتی بزرگ قابل دستیابی است یا خیر.
نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید