سامسون مو پیش بینی یک میلیون دلاری بیت کوین (BTC) خود را دو برابر کرد


تصویر جلد از طریق www.youtube.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • سامسون موو انتظار دارد بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد
  • رابرت کیوساکی انتظار دارد بیت کوین بیشتری بخرد

سامسون مو، یکی از حامیان برجسته بیت کوین، از نام کاربری X برای یادآوری انتظارات خود برای رسیدن بیت کوین به 1 میلیون دلار به جامعه جهانی رمزنگاری استفاده کرد.

اوایل این ماه، موو پیش‌بینی کرد که ارز دیجیتال پیشرو جهان در سال آینده به یک میلیون دلار خواهد رسید. با این حال، او در مصاحبه بعدی اضافه کرد که بیت کوین خیلی زود به این قله تاریخی خواهد رسید، حتی اگر این اتفاق در سال جاری یا سال آینده رخ ندهد.

سامسون موو انتظار دارد بیت کوین به 1 میلیون دلار برسد

Mow توییتی را درباره کاربر X به اشتراک گذاشت که خواستار افزایش بی‌سابقه بیت کوین به یک میلیون دلار شده بود. ماکسیمالیست BTC نظر خود را به این توییت اضافه کرد و نوشت: “باند 1 میلیون دلاری”.

چهار روز پیش، موو توییت کرد که انتظار دارد بیت کوین به 1 میلیون دلار افزایش یابد، حتی اگر بسیاری از کاربران کریپتو در آن تردید داشته باشند. پیش بینی 1 میلیون دلاری بیت کوین Samson Mow بر این واقعیت استوار است که بیت کوین از اواسط ژانویه به دلیل تایید SEC از ETF های بیت کوین نقطه ای از بازار خارج شده است. پس از راه اندازی، آنها بلافاصله شروع به جمع آوری مقادیر زیادی از BTC به صورت روزانه کردند. در اواسط آوریل، آنها تقریباً 10000 بیت کوین در روز خریداری کردند. این بسیار بیشتر از تولید روزانه ماینرها بود.

جدای از آن، Mow بارها تاکید کرده است که چهارمین نصف شدن بیت کوین در سال جاری رخ خواهد داد و در نهایت در نیمه دوم آوریل اتفاق افتاد. هنگامی که پاداش های بلوک به 3125 بیت کوین نصف می شود، ETF ها همچنان به جذب بیت کوین از بازار ادامه می دهند و در نتیجه شوک تقاضا ایجاد می کنند. در همین حال، او همچنین اشاره کرد که نصف شدن در ماه آوریل یک شوک عرضه بیت کوین ایجاد کرد. تئوری او این است که وقتی این دو “شوک بیت کوین” با هم جمع شوند، بیت کوین به ماه خواهد رفت.

او معتقد است که این اتفاق ناگهانی در نتیجه یک “شمع امگا” که می تواند پس از “شمع های گودزیلا” بیت کوین اتفاق بیفتد، رخ می دهد.

مرتبط با

رابرت کیوساکی انتظار دارد بیت کوین بیشتری بخرد

رابرت کیوساکی، سرمایه‌گذار محبوب و نویسنده کتاب «پدر پولدار پدر فقیر»، این هفته توییت کرد که انتظار دارد با کاهش دارایی، بیت‌کوین بیشتری بخرد.

اما در توییت بعدی، او به سرمایه گذار مشهور رائول پال اشاره کرد که ادعا کرد بیت کوین وارد “منطقه موز” شده است، به این معنی که بیت کوین در شرف افزایش سرسام آور است.


نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید