سام بنکمن-فرید می خواهد قبل از استرداد به ایالات متحده کیفرخواست را ببیند: گزارش

سام بنکمن-فرید می خواهد قبل از استرداد به ایالات متحده کیفرخواست را ببیند: گزارش


مقامات باهاما، مدیر عامل سابق FTX را از 12 دسامبر، اندکی قبل از رد وثیقه، بازداشت کرده اند.

سام بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، که در حال حاضر با اتهامات متعددی در ارتباط با کلاهبرداری الکترونیکی و کلاهبرداری اوراق بهادار مواجه است، گفته می‌شود که می‌خواهد قبل از پذیرش استرداد به ایالات متحده، کیفرخواست علیه خود را ببیند.

بانکمن-فرید، که برای اولین بار پس از رد وثیقه دادگاه باهاما در 19 دسامبر در جلسه اضطراری شرکت کرد، گفته می شود که حاضر نیست با روند استرداد به ایالات متحده مبارزه کند، اما می خواهد همه آن را ببیند. اتهامات علیه او او هفته گذشته را در زندان فاکس هیل در باهاما گذراند، زندانی که قبلا مواردی از آزار جسمی و شرایط “سخت” علیه زندانیان را گزارش کرده بود.

برخی از اعضای فضای رمزنگاری، از جمله تیم پشتیبان یوتیوب بن آرمسترانگ، همچنین به عنوان Bitboy Crypto شناخته می شوند. گزارش شده است آنها شخصاً در این جلسه حضور داشتند تا در توییتر “به چشمان SBF نگاه کنند”.

در ایالات متحده، بانکمن-فرید توسط وزارت دادگستری، کمیسیون معاملات آتی کالا و کمیسیون بورس و اوراق بهادار به دلیل کلاهبرداری از سرمایه گذاران و وام دهندگان با اتهاماتی مواجه است. تحت رهبری او، FTX و دست اندرکاران میلیون ها دلار به نامزدهای سیاسی به دلیل نقض قوانین مالی مبارزات انتخاباتی کمک کرده اند.

مشخص نیست که چرا مدیر عامل سابق FTX ممکن است با استرداد مخالفت نکند – اگر او در تمام اتهامات مجرم شناخته شود، گزارش ها حاکی از آن است که او ممکن است به 115 سال زندان محکوم شود. پس از محاکمه، او به اداره اصلاح و تربیت باهاما بازگردانده شد و انتظار می رفت تا 8 فوریه در آنجا بماند.

مربوط: طبق گزارش ها، دموکرات ها بیش از یک میلیون دلار از وجوه SBF را به قربانیان FTX پس خواهند داد

مقامات باهاما بانکمن-فرید را در دسامبر دستگیر کردند. مقامات گزارش دادند که SBF در ابتدا به بخش بیمارستان زندان فرستاده شد – احتمالاً به عنوان بخشی از تلاش برای کنار گذاشتن داروهای او، از جمله آدرال و داروهای ضد افسردگی.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉