ظاهراً سام بنکمن-فرید این اتهامات را رد کرده است

ظاهراً سام بنکمن-فرید این اتهامات را رد کرده است


پس از جلسه دادگاه در 22 دسامبر، SBF به قید وثیقه آزاد شد و در 3 ژانویه در برابر قاضی ناحیه ایالات متحده، لوئیس کاپلان در منهتن حاضر خواهد شد.

مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) که اکنون با وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد است، گزارش شده است که در دادگاه در ماه ژانویه در مورد کلاهبرداری های مالی ادعایی FTX و Alameda بی گناه است.

SBF به درخواست دولت ایالات متحده در باهاما به ظن کلاهبرداری از سرمایه گذاران و اختلاس وجوه نگهداری شده در صرافی ارزهای دیجیتال FTX دستگیر شد. پس از جلسه دادگاه در 22 دسامبر، SBF به قید وثیقه آزاد شد و در 3 ژانویه در برابر قاضی ناحیه ایالات متحده، لوئیس کاپلان در منهتن حاضر خواهد شد.

به گزارش رویترز، انتظار می رود SBF در طول جلسه رسیدگی به اتهامات وارده را بی گناه بداند. در 13 دسامبر، SEC مدیر عامل سابق FTX را به نقض مقررات ضد تقلب قانون اوراق بهادار سال 1933 و قانون بورس اوراق بهادار در سال 1934 متهم کرد.

متهمان حق دارند در اولین جلسه دادگاه خود را بی گناه اعتراف کنند و اجازه دارند دفاع خود را به موقع تغییر دهند.

مربوط: سم بنکمن-فرید با وثیقه 250 میلیون دلاری در سالن فرودگاه JFK “وحشتناک” یافت.

جابجایی وجوه از کیف پول های Alameda در 28 دسامبر این ظن را ایجاد کرد که SBF در این ناهنجاری دست داشته است. اما کارآفرین به سرعت از شایعات ادعایی دور شد.

توییت SBF در پاسخ به گزارش کوین تلگراف مبنی بر دریافت آدرس کیف پول بیش از 600 اتر (ETH) از کیف پول های متعلق به Alameda منتشر شد.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉