سام بنکمن-فرید بسته وثیقه اصلاح شده را تا هفته آینده پیشنهاد می کند

سام بنکمن-فرید بسته وثیقه اصلاح شده را تا هفته آینده پیشنهاد می کند


این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که کاپلان از استفاده SBF از برنامه‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده و سرویس‌های شبکه خصوصی مجازی (VPN) در حین وثیقه ابراز نارضایتی کرد.

وکیل مدافع کارآفرین ارزهای دیجیتال سام بنکمن-فرید (SBF) در دادخواست جاری FTX به زودی بسته وثیقه اصلاح شده ای را به قاضی لوئیس کاپلان از ناحیه جنوبی نیویورک ارائه خواهد کرد. این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که کاپلان از استفاده SBF از برنامه‌های پیام‌رسانی رمزگذاری‌شده و سرویس‌های شبکه خصوصی مجازی (VPN) در حین وثیقه ابراز نارضایتی کرد.

اقدامات قانونی مربوط به سقوط FTX باعث شد SBF از زندان احتمالی با وثیقه 250 میلیون دلاری جلوگیری کند. اما زمانی که کارآفرین در اوراق قرضه بود، از سیگنال، یک سرویس پیام رسانی رمزگذاری شده سرتاسر، برای برقراری ارتباط با همکاران سابق خود در FTX و Alameda استفاده کرد. قاضی کاپلان SBF را از استفاده از چنین شیوه هایی منع کرد و تهدید کرد که در صورت نقض قوانین، امتیازات وثیقه خود را لغو خواهد کرد.

وکیل بانکمن-فرید، کریستین آر. اوردل، در 18 مارس اعلام کرد که به دنبال آن تصمیم، SBF و دادستان های فدرال “با پشتکار تلاش کردند تا بر روی مجموعه ای از شرایط وثیقه خاص توافق کنند که نگرانی های ابراز شده توسط دولت و ایالات متحده را برطرف کند. ” بلومبرگ گزارش داد. اوردل در این نامه گفت:

ما معتقدیم که به یک قطعنامه نزدیک شده‌ایم و امیدواریم بتوانیم تا هفته آینده یک پیشنهاد قطعنامه که این شرایط را مشخص می‌کند، به دادگاه ارائه کنیم.»

SBF در اتهامات علیه سوء استفاده از وجوه کاربران FTX بی گناه است. اما اگر این کارآفرین مرتکب 8 جرم شود، می تواند به 115 سال زندان محکوم شود.

مرتبط با: وام گیرندگان FTX 11.6 میلیارد دلار ادعا، 4.8 میلیارد دلار دارایی و بسیاری از دارایی های رمزنگاری «نامشخص» گزارش می دهند.

در جریان تجدید ساختار FTX، مدیران فعلی فاش کردند که مدیران ارشد سابق FTX و Alameda Research 3.2 میلیارد دلار پرداخت و وام از نهادهای مرتبط با FTX دریافت کردند.

گزارش شده است که بانکمن-فرید سهم شیر از این وجوه را 2.2 میلیارد دلار دریافت کرده است.

همانطور که Cointelegraph گزارش داد، مدیریت FTX در حال بررسی حقوق احتمالی اقدام قانونی علیه خریداران و واگذاری‌های بعدی آنها است.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉