سم بنکمن-فرید هنوز در رویدادها صحبت می کند و جامعه خشمگین است


مدیر عامل سابق FTX گفت که در کنفرانسی به میزبانی نیویورک تایمز که آخرین «پفک» را درباره بانکمن-فرید نوشته بود، سخنرانی خواهد کرد.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، بار دیگر خشم جامعه کریپتو را برانگیخت – این بار انتظار می‌رود که او در کنفرانس شهر نیویورک در 30 نوامبر شرکت کند.

اعضای پر سر و صدا کریپتو توییتر این سوال را مطرح کردند که چرا مدیر عامل سابق صرافی که اکنون ورشکسته شده است، با توجه به رویدادهای یک ماه گذشته، همچنان در حال غفلت است.

توییتر در 23 نوامبر پیامبانکمن-فرید اعلام کرد که با خبرنگار نیویورک تایمز، اندرو سورکین، در نشست DealBook “چهارشنبه آینده” صحبت خواهد کرد.

این خبر برای مردم تایید شد و گفت: سوالات مهم زیادی وجود دارد که باید پرسیده شود و به آنها پاسخ داده شود، هیچ چیز تبعید نیست.

در پی فروپاشی FTX، برخی از جامعه به این فکر کرده بودند که آیا Bankman-Fried به تعهدات کنفرانس خود، از جمله نشست DealBook Summit عمل خواهد کرد یا خیر.

گزارش گاوکر در 11 نوامبر نشان می دهد که بانکمن-فرید قرار بود مدت ها قبل از اعلام نهایی بانکمن-فرید در کنفرانس سخنرانی کند.

صفحه بلندگو اکنون نشان می دهد که عنوان از آن زمان به “Founder, FTX” به روز شده است.

سام بنکمن-فرید در بالای صفحه سخنرانان نشست DealBook قرار داشت. منبع: نیویورک تایمز

کوین تلگراف با سازمان دهندگان تماس گرفت تا بداند آیا دعوت بانکمن-فرید برای سخنرانی در نشست DealBook قبل یا بعد از فروپاشی FTX بوده است، اما پاسخی فوری دریافت نکرد.

توییتر کریپتو پاسخ می دهد

برخی از اعضای جامعه کریپتو این خبر را خوب نگرفتند و گفتند که به جای صحبت آزادانه در کنفرانس ها، بانکمن-فرید باید بازداشت شود.

جان دیتون، دادستان ایالات متحده و بنیانگذار Crypto Law به 229300 دنبال کننده خود در توییتر گفت که اگر افسران مجری قانون ایالات متحده بانکمن-فرید را که اکنون در باهاما به اتهام کلاهبرداری و دزدی در هفته آینده وارد ایالات متحده می شود، دستگیر و متهم کنند. ، سپس سیستم قضایی “آشتی” کرد.

شخصیت رسانه ای بریتانیایی و حامی بیت کوین لایه هایلپرن به 328200 دنبال کننده خود در توییتر گفت که صحبت کردن روی صحنه و بازداشت شدن بانکمن-فرید برای بانکمن-فرید “منزجر کننده” است.

رایان آدامز، موسس شرکت سرمایه گذاری Mythos Capital و Bankless، با مقایسه دستگیری و بازداشت سه ماهه الکسی پرتسف، که اکنون توسعه دهنده اصلی پشت تورنادو کش مورد تایید ایالات متحده است، با رفتار نامفهوم Bankman-Fried، همه چیز را فراتر برد. هنوز باید بررسی شود

در همین حال، پیتر مک کورمک، رئیس باشگاه رئال بدفورد و حامی بیت کوین، به شوخی گفت که بانکمن-فرید “جایزه نوبل با این نرخ” دریافت خواهد کرد.

مربوط: آیا SBF با عواقب سوء مدیریت FTX مواجه خواهد شد؟ بهش اعتماد نکن

نیویورک تایمز اخیراً از سوی جامعه ارزهای دیجیتال به دلیل نادیده گرفتن کلاهبرداری و جنایات ادعایی بانکمن-فرید و نوشتن یک “پف در SBF” که بر روی خواب کافی او متمرکز شده بود، مورد انتقاد قرار گرفت.

در مورد مکان فعلی Bankman-Fried، Crypto Crib در اواخر 23 نوامبر عکس هایی را برای 66900 دنبال کننده توییتر خود منتشر کرد که نشان می دهد Bankman-Fried با مادرش و چندین نفر دیگر در پشت بام باهاما شام می خورد.

در 23 نوامبر، مریک گارلند، دادستان کل ایالات متحده، کنت پولیت، معاون مریک، و سناتورهای الیزابت وارن و شلدون وایت هاوس از وزارت دادگستری ایالات متحده درخواست کردند تا تحقیقات جامعی را در مورد نقش بانکمن-فرید و سایر مدیران FTX در فروپاشی FTX آغاز کند. . FTX.
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید