Sam Bankman-Fried به دنبال تغییر تصمیم برای تجدید نظر در مورد استرداد: گزارش

Sam Bankman-Fried به دنبال تغییر تصمیم برای تجدید نظر در مورد استرداد: گزارش


با پذیرش استرداد، بانکمن-فرید می‌تواند در دادگاه ایالات متحده حضور یابد.

رویترز در 17 دسامبر به نقل از یک فرد آشنا گزارش داد که گزارش شده است، سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، در حال تجدید نظر در تصمیم قبلی خود برای تجدید نظر در مورد استرداد است و انتظار می رود در 19 دسامبر در دادگاهی در باهاما حاضر شود تا ابطال شود. .

با پذیرش استرداد، بانکمن-فرید می‌تواند در دادگاه ایالات متحده حضور یابد. او متهم به کلاهبرداری الکترونیکی، کلاهبرداری اوراق بهادار، کلاهبرداری کالایی، پولشویی و توطئه برای کلاهبرداری از ایالات متحده و نقض قانون تامین مالی مبارزات انتخاباتی در مورد مشتریان و وام دهندگان است.

این اقدام پس از رد وثیقه بانکمن-فرید در دسامبر انجام شد. وکلای مدیر عامل سابق استدلال کردند که SBF سابقه کیفری نداشت و از افسردگی و بی خوابی رنج می برد. دومین درخواست وثیقه در 15 دسامبر در دادگاه عالی باهاما ثبت شد.

بانکمن-فرید در صورت مجرم شناخته شدن ممکن است به ۱۱۵ سال زندان محکوم شود. با این حال، مفسران حقوقی به کوین تلگراف گفتند که تا زمانی که در چند ماه یا حتی سال‌های آینده حکم نهایی را دریافت کند، «کارهای زیادی برای بازی کردن» در این پرونده وجود دارد.

مرتبط: کارمند سابق FTX: SBF بیش از حد خرج می کند و فرقه پرست می کند

مارک کوهن، دادستان فدرال سابق، توسط مدیر عامل سابق FTX برای خدمت به عنوان وکیل مدافع استخدام شد. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، کوهن یکی از بنیانگذاران شرکت حقوقی کوهن اند گرسر و یکی از اعضای تیم دفاعی در پرونده پرمخاطب قاچاق کودکان Ghislaine Maxwell بود.

بانکمن-فرید در زندان فاکس هیل، تنها زندان باهاما نگهداری می شود. طبق گزارش وزارت امور خارجه ایالات متحده که در سال 2021 منتشر شد، شرایط فاکس هیل “خشن” و شلوغ بود، با بهداشت و تغذیه نامناسب. گفته می شود که بازداشت شدگان مورد آزار و اذیت ماموران زندان قرار گرفته اند.

کارولین الیسون، مدیر عامل سابق شرکت خواهر FTX، Alameda Research نیز یک تیم دفاعی تشکیل داد. استفانی آواکیان، رگولاتور ارشد سابق ارزهای دیجیتال در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، نماینده الیسون در تحقیقات فدرال در حال انجام است. Avakain در حال حاضر رئیس اوراق بهادار و خدمات مالی در شرکت حقوقی WilmerHale است. او در نقش خود در SEC، نظارت بر ارزهای دیجیتال را در بخش اجرایی گسترش داد.


نویسنده: Ana Paula Pereira

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉