خانواده سام بنکمن-فرید دیگر عضو دانشکده حقوق استنفورد نیستند

خانواده سام بنکمن-فرید دیگر عضو دانشکده حقوق استنفورد نیستند


جوزف بنکمن و باربارا فرید به دلیل اقدامات غیرقانونی فرزندشان، سم بنکمن-فرید، با عواقب حرفه ای روبرو شدند.

تاثیر دومینوی اقدامات سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX، زمانی که شهرت او زندگی حرفه ای والدینش را تحت تاثیر قرار داد – استادان حقوق دانشگاه استنفورد، جوزف بنکمن و باربارا فرید، کامل شد.

به گزارش استندفورد دیلی، پدر SBF، بانکمن، در زمانی که خانواده متهم به خرید یک خانه تعطیلات 16.4 میلیون دلاری متعلق به FTX بودند، قبل از سقوط صرافی ارز دیجیتال، مجبور شد دوره زمستانی خود را در مورد سیاست مالیاتی لغو کند.

دوره سیاست مالیاتی جوزف بنکمن، استاد حقوق دانشگاه استنفورد لغو شد. منبع: explorecourses.stanford.edu

از سوی دیگر، مادر SBF، فرید، به طور شگفت انگیزی حتی به عنوان مربی در هیچ یک از دوره ها ذکر نشده است. در حالی که این رویداد همزمان با پیامدهای FTX بود، که در آن فرید به دلیل وابستگی‌های سیاسی‌اش به کانون بحث و جدل تبدیل شد، فرید گفت که این تصمیم «از مدت‌ها قبل برنامه‌ریزی‌شده» برای بازنشستگی بود و این اقدام را از تحقیقات در حال انجام دور کرد. فرید در گفتگو با روزنامه دیلی “امید” خود را برای بازگشت به عنوان معلم در آینده به اشتراک گذاشت.

گویی کارما واقعی است، برنامه SBF برای فریب سرمایه گذاران FTX به اعضای خانواده بازگشته است. اما Bankman-Fried در تلاش است تا بازار کریپتو را بی‌ثبات کند. اخیراً، SBF، Changpeng Zhao، مدیرعامل Binance را به سقوط FTX متهم کرد و ادعا کرد که CZ “در آخرین لحظه تهدید کرده است که از کار خارج می شود”.

مربوط: تحقیقات FEC پس از «اعتراف» SBF به اهدای پول سیاه انجام شد

در 9 دسامبر، Bankman-Fried در مجلس ایالات متحده اعلام کرد که وقتی شنید که FTX در آینده سقوط خواهد کرد، حاضر است شهادت دهد.

اما متهم فراری مهلت لازم برای پاسخ به درخواست کمیته بانکی سنا برای حضور و شهادت در جلسه استماع متمرکز بر ورشکستگی FTX در اوایل دسامبر را از دست داد.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉