زندگی سام بنکمن-فرید با وثیقه: محافظان مسلح، راهپیمایی های روزانه و ولگرد

زندگی سام بنکمن-فرید با وثیقه: محافظان مسلح، راهپیمایی های روزانه و ولگرد


در مقایسه با اقامت در زندان باهاما، به نظر می رسد که میلیاردر سابق زندگی خوبی را در حبس خانگی سپری می کند.

گزارش شده است که سام بنکمن-فرید در حالی که در خانه خانواده اش در پالو آلتو در حبس خانگی بود، با پیاده روی روزانه، نگهبانی و چندین ملاقات خانگی، سبک زندگی خوبی داشت.

اما این دقیقاً یک زندگی لوکس بی پایان نیز نیست. طبق گزارش‌ها، مدیر عامل سابق FTX ملزم به پوشیدن مانیتور مچ پا است و تنها تحت شرایط خاصی مجاز به خروج از خانه از جمله محدودیت‌های دیگر است.

طبق لیست املاک و مستغلات، خانه پالو آلتو که در لبه پردیس دانشگاه استنفورد واقع شده است، به نظر می رسد یک ملک 4 میلیون دلاری مجهز به 5 اتاق خواب، 3 حمام و یک استخر است.

با این حال، او مجبور شد در هر دو انتهای ملک سنگر بگیرد زیرا بانکمن-فرید با تهدید به مرگ مواجه شد و بنابر گزارش ها، خانه اش به یک جاذبه توریستی برای تماشاگران کنجکاو تبدیل شد.

طبق مقاله ای در نیویورک پست که در 27 دسامبر منتشر شد، خانواده او هفته ای 10000 دلار برای یک شرکت امنیتی خصوصی خرج می کنند.

سام بنکمن-فرید در خانه اش محبوس است. منبع: گوگل مپ

به عنوان بخشی از معامله اوراق قرضه 22 دسامبر، Bankman-Fried ملزم به پوشیدن مچ بند است، مجبور است گذرنامه خود را تحویل دهد، و همچنین برای تراکنش های بیش از 1000 دلار به تأیید نیاز دارد. همچنین همراه داشتن اسلحه گرم، هر گونه سلاح یا «وسایل مخرب» ممنوع است.

او فقط می‌تواند برای ورزش و درمان سوء مصرف مواد و اهداف سلامت روان – کاری که به نظر می‌رسد انجام داده است – با گزارش‌های متعددی که نشان می‌دهد او در حال پیاده‌روی روزانه با تیم امنیتی‌اش است، این ملک را ترک کند.

مربوط: بنکمن-فرید ممکن است هفته آینده در دادگاه فدرال نیویورک در برابر قاضی لوئیس کاپلان ادعا کند

این وضعیت بسیار بهتر از شرایط سلول او در زندان فاکس هیل در باهاما به نظر می رسد، اگرچه او هنوز با پنت هاوس باهاما که قبلاً در آن زندگی می کرد فاصله زیادی دارد.

با این حال، برخی از جامعه رمزنگاری صدای خود را در مورد آزادی بانکمن-فرید با وثیقه بلند می کنند، به ویژه با توجه به اینکه او می توانست این کار را بدون هیچ گونه پیش پرداختی انجام دهد.

در عوض، اموال والدین او به عنوان وثیقه برای رکورد 250 میلیون دلاری اوراق قرضه داده شد، پس از اینکه بانکمن-فرید ادعا کرد که پس از فروپاشی FTX فقط 100000 دلار در حساب بانکی خود دارد.

طبق گزارشات، مایکل لوئیس، نویسنده فیلم محبوب تجاری Big Short قبلاً از آن بازدید کرده است، که به نظر می رسد حماسه FTX را به یک فیلم تبدیل می کند.

در 28 دسامبر، تیفانی فونگ، وبلاگ نویس ارزهای دیجیتال، در توییتر فاش کرد که شب قبل از بانکمن-فرید برای “چت” در خانه والدینش دیدن کرده است.

فونگ یکی از اولین کسانی بود که پس از رکود بازار سهام در ماه نوامبر با سام بنکمن-فرید مصاحبه کرد و انتظار می‌رود این وبلاگ نویس پس از تعطیلاتش درباره این جلسه بنویسد.

در حالی که Bankman-Fried از زمان فروپاشی FTX چندین بار مسئولیت کیفری را رد کرده است، او در 3 ژانویه در دادگاه فدرال نیویورک حاضر می شود و انتظار می رود علیه اتهامات کلاهبرداری الکترونیکی و توطئه ادعایی ارائه کند.
نویسنده: Luke Huigsloot

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉