تیم حقوقی سام بنکمن-فرید در آخرین پرونده دادگاه نسبت به "آزار و اذیت و تهدید" والدین هشدار داد.

تیم حقوقی سام بنکمن-فرید در آخرین پرونده دادگاه نسبت به “آزار و اذیت و تهدید” والدین هشدار داد.


دو طرف ناشناس قصد دارند وثیقه سام بنکمن-فرید را تضمین کنند و تیم حقوقی می‌خواهد مطمئن شود که آنها در این راه باقی می‌مانند.

تیم حقوقی پشت سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، از دادگاه درخواست کرده است تا برخی از اطلاعات مربوط به افرادی را که به عنوان ضامن این اوراق 250 میلیون دلاری عمل می‌کنند، اصلاح کند و به تهدید خانواده‌اش اشاره کرد.

تیم حقوقی Bankman-Fried در نامه ای در 3 ژانویه به قاضی لوئیس کاپلان به نمایندگی از دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه جنوبی نیویورک، از دادگاه درخواست کرد که “نام و سایر اطلاعات شناسایی” دو ضمانت نامه را فاش نکند. مارک کوهن از شرکت حقوقی کوهن و گرسر گفت که اگر اطلاعات شخصی افراد در دسترس باشد، ممکن است مورد آزار و اذیت والدین مدیر عامل سابق FTX قرار بگیرند. ، باربارا فرید و جوزف بنکمن.

کوهن گفت: «در هفته‌های اخیر، والدین آقای بنکمن-فرید هدف بررسی‌های رسانه‌ای شدید، آزار و اذیت و تهدید قرار گرفته‌اند. از جمله، والدین آقای بنکمن-فرید مکرراً نامه‌های تهدیدآمیز دریافت کردند، از جمله پیام‌هایی که برای آنها آرزوی آسیب جسمی داشتند. در نتیجه، نگرانی‌های جدی وجود دارد که دو ضامن دیگر با تهدید و آزار و اذیت و همچنین تجاوزات مشابه به حریم خصوصی‌شان، در صورتی که نام آنها در اوراق قرضه‌شان ویرایش نشده باشد یا هویت آنها به‌طور دیگری برای عموم افشا شود، وجود دارد.»

فرید و بنکمن از سرمایه خانه خود در پالو آلتو، جایی که بانکمن-فرید در حال حاضر در بازداشت خانگی به سر می برد، استفاده کردند تا پسرشان را در ماه دسامبر با وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد کنند. کوهن از قانون قضایی استناد می کند که عدم افشای افراد دیگری که مایل به حمایت مالی از SBF هستند “از ارزش های بالاتر محافظت می کند” و مانع صلاحیت دادگاه نمی شود:

“اگر هویت دو ضامن باقیمانده به صورت علنی فاش شود، آنها به احتمال زیاد مورد بازرسی رسانه های تحقیقی قرار می گیرند و به طور بالقوه هدف آزار و اذیت قرار می گیرند، حتی اگر هیچ وابستگی قابل توجهی به پرونده نداشته باشند. در نتیجه، حریم خصوصی و امنیت آنها ضامن ها به طور قابل توجهی وزن بیشتری نسبت به فرض دسترسی عمومی به اطلاعات بسیار محدود مورد بحث دارند.

کاربران کریپتو توییتر درباره هویت ضامنان ناشناس گمانه زنی کردند. پرتاب کردن به جز نام هایی از جمله کوین اولری و مدیر صندوق تامینی بیل آکمن. یکی پیشنهادی Changpeng Zhao، مدیر عامل بایننس ممکن است به Bankman-Fried کمک کرده باشد – با توجه به درگیری رسانه های اجتماعی این دو رهبر رمزارز در طول ورشکستگی FTX، نتیجه غیرمحتملی است.

بانکمن-فرید پس از دستگیری در ماه دسامبر در باهاما به ایالات متحده مسترد شد. انتظار می‌رود که او در تاریخ 3 ژانویه در دادگاه حاضر شود تا در مورد اتهامات جنایی از جمله کلاهبرداری تلگرام، کلاهبرداری اوراق بهادار و نقض قوانین مالی کمپین‌های انتخاباتی اعتراف کند.

مربوط: توییتر کریپتو با وثیقه 250 میلیون دلاری SBF سردرگم شد و به لوکس بازگشت

گری وانگ، یکی از بنیانگذاران FTX، و کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research، قبلاً به اتهامات خود اعتراف کرده اند و همکاری با مقامات را آغاز کرده اند. الیسون همچنین در ماه دسامبر بیانیه‌ای صادر کرد و از روابط مالی بین FTX و Alameda در مرکز شکایت دادستان‌ها علیه SBF خبر داد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉