وکلای سام بنکمن-فرید ادعا می کنند که او برای پرداخت هزینه دفاع جنایی خود به سهام رابینهود نیاز دارد.

وکلای سام بنکمن-فرید ادعا می کنند که او برای پرداخت هزینه دفاع جنایی خود به سهام رابینهود نیاز دارد.


تیم حقوقی تایید کرد که وزارت دادگستری ایالات متحده در حال توقیف سهام Robinhood است، اما گفت SBF با توجه به سایر اتهامات “باید پاسخ دهد”.

تیم حقوقی سام بانکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، شکایتی را برای جلوگیری از کنترل بیش از 450 میلیون دلار از سهام رابینهود توسط بدهکاران صرافی تنظیم کرده است.

وکلای Bankman-Fried در پرونده ورشکستگی FTX در 5 ژانویه گفتند، بدهکاران FTX “نمی توانند بار سنگین خود را تحمل کنند” و دریافتند که آنها حقوق قانونی بیش از 56 میلیون سهام رابینهود را دارند. تیم حقوقی گزارش هایی مبنی بر اینکه وزارت دادگستری ایالات متحده در حال مصادره سهام است را تأیید کرد، اما گفت SBF با توجه به سهام احاطه کننده دارایی ها “باید پاسخ دهد”.

او گفت: “آقای Bankman-Fried از نظر کیفری یا مدنی مسئول کلاهبرداری شناخته نشد و برای وام گیرندگان FTX مناسب نیست که از دادگاه بخواهند فرض کند هر چیزی که آقای Bankman-Fried لمس کرده است به طور فرضی کلاهبرداری بوده است.” رابینهود سهام وام گیرندگان FTX نشان نداده اند که ادعای انتقال تقلبی احتمال معقولی برای موفقیت واقعی دارد.

در تشکیل پرونده دادگاه به پرونده جنایی که مقامات ایالات متحده علیه بانکمن-فرید در هشت مورد از جمله کلاهبرداری تلگرامی و نقض قوانین مالی کمپین های انتخاباتی با آن مواجه شدند، اشاره کرد. به گفته وکلای او، SBF “به برخی از این بودجه برای پرداخت اعتراف به گناه خود نیاز دارد”. آنها به رویه قضایی اشاره کردند که عدم پرداخت وجوه “می تواند صدمات جبران ناپذیری به دفاع فرد وارد کند”.

Bankman-Fried ادعا کرد که فقط 100000 دلار در حساب بانکی خود در ماه دسامبر باقی مانده است – قبل از اینکه در باهاما دستگیر و به ایالات متحده مسترد شود. با این حال، این دو نفر که اطلاعات شخصی آنها از اسناد عمومی استخراج شده بود، به همراه پدر و مادر خود برای 250 میلیون دلار ضامن نیز امضا کردند.

مدیر عامل سابق FTX همه اتهامات را رد کرده است و انتظار می رود محاکمه او در ماه اکتبر آغاز شود. به عنوان شرط وثیقه، یک قاضی فدرال به Bankman-Fried دستور داد که به هیچ ارز دیجیتال یا دارایی از FTX یا Alameda دسترسی نداشته باشد یا آن را انتقال ندهد. داده های زنجیره ای نشان می دهد که وجوه از کیف پول های Alameda بین پرونده های دادگاه جابجا می شود.

مربوط: بنا به گزارش ها، بنیانگذار FTX پس از وثیقه، 684000 دلار پول نقد کرده است

در حالی که خروج عدالت ایالات متحده ممکن است به زودی کنترل همه سهام رابینهود را در دست بگیرد، FTX، BlockFi و Bankman-Fried قبلاً به دلایل مختلف به طور جداگانه ادعا کرده بودند. BlockFi در ماه نوامبر شکایتی را تنظیم کرد و ادعا کرد که سهام به عنوان وثیقه برای وام هایی که شرکت به Alameda Research داده است، داده شده است، در حالی که FTX استدلال می کند که سهام باید توسط شرکت در حال بررسی ورشکستگی کنترل شود.


نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉