شرکت هلدینگ سام بنکمن-فرید اعلام ورشکستگی کرد


Emergent Fidelity Technologies فصل 11 را در دادگاه ورشکستگی ناحیه دلاور ایالات متحده ثبت کرد تا یک “حکومت مشترک” بین پرونده خود و FTX ها را دنبال کند.

Emergent Fidelity Technologies، یک شرکت هلدینگ Sam Bankman-Fried مستقر در آنتیگوا و باربودا، درخواست حمایت از ورشکستگی داده است.

با توجه به سوابق دادگاه ثبت شده در 3 فوریه، Emergent Fidelity Technologies دادخواستی داوطلبانه برای اعلام ورشکستگی طبق بایگانی فصل 11 در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ناحیه دلاور ارائه کرده است. این شرکت هدف شکایتی بود که در ماه نوامبر توسط شرکت وام‌دهنده کریپتو BlockFi درباره وضعیت تقریباً 55 میلیون سهام Robinhood تنظیم شد.

سهام Robinhood که در زمان انتشار بیش از 590 میلیون دلار ارزش داشت، موضوع مناقشه طرفین از جمله BlockFi، یوناتان بن شیمون، طلبکار FTX و خود Bankman-Fried بوده است. وزارت دادگستری در 6 ژانویه اعلام کرد که سهام و حدود 20 میلیون دلار را به عنوان بخشی از شکایت علیه FTX و مدیران آن توقیف کرده است.

قبل از تصاحب وزارت دادگستری، Emergent Fidelity Technologies مدعی مالکیت سهامی بود که قبلاً در اختیار شرکت کارگزاری Marex Capital Markets و 20 میلیون دلار به عنوان “تنها دارایی شناخته شده” بود. طبق بیانیه آنجلا بارکهاوس، یکی از انحلال دهندگان موقت مشترک در این دعوی، Emergent Fidelity Technologies فصل 11 را در همان دادگاه FTX برای پیگیری یک “فرم مدیریت مشترک” بین دو ورشکستگی تشکیل داد.

” [Joint Provisional Liquidators’] بارکهاوس گفت: تکالیف متعلق به طلبکاران وام گیرنده است. با توجه به بسیاری از طرفین که ادعا می کنند طلبکار یا مالک کامل هستند، [Robinhood shares] در دعوای قضایی ایالات متحده، JPLها معتقدند که حفاظت از فصل 11 تنها راه عملی برای توانمندسازی وام گیرنده برای دفاع از خود، دارایی‌هایش و منافع طلبکارانش در ایالات متحده است.

مرتبط با: مشتریان FTX نسبت به کلاهبرداری کلاهبرداران با بازگرداندن دارایی ها هشدار می دهند

بر اساس گزارش Barkhouse، Bankman-Fried مالک 90٪ از شرکت است، در حالی که یکی از بنیانگذاران FTX، گری وانگ، مالک 10٪ باقی مانده است. در حالی که قرار است محاکمه جنایی بانکمن-فرید در ماه اکتبر آغاز شود، وانگ قبلاً به اتهامات کلاهبرداری اعتراف کرده است.


نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید