مانند پسر، مانند پدر: جوزف بنکمن وکیل استخدام می کند: گزارش

مانند پسر، مانند پدر: جوزف بنکمن وکیل استخدام می کند: گزارش


پدر سام بنکمن-فرید بنا به گزارش ها به پسرش در مورد مسائل مربوط به لابی کردن با قانونگذاران در واشنگتن دی سی مشاوره می داد و ممکن است اکنون با دادستان ها همکاری کند.

جوزف بنکمن، پدر سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، طبق گزارشات، یک وکیل استخدام کرده است که پرونده جنایی علیه پسرش در حال پیشرفت است.

بر اساس گزارش 12 ژانویه رویترز، Bankman شان هکر را از شرکت حقوقی Kaplan Hecker & Fink LLP مستقر در نیویورک استخدام کرده است. بنا بر گزارش ها، پدر بنکمن-فرید به پسرش در مورد مسائل مربوط به لابی کردن قانونگذاران در واشنگتن دی سی مشاوره و کمک می کرد و ممکن است در حال حاضر با دادستان های پشت پرونده SBF همکاری کند.

مشخص نیست که آیا بانکمن مسئولیت کیفری یا مدنی در قبال سقوط FTX داشته است یا خیر، و در صورت وجود، چه اطلاعاتی را در اختیار مقامات قرار داده است. در 3 ژانویه، Bankman-Fried نسبت به اتهاماتی که در رابطه با اتهامات کلاهبرداری در FTX با آن روبرو شده بود، اعتراف کرد که بی گناه است. کارولین الیسون، مدیر عامل سابق Alameda Research و گری وانگ، بنیانگذار FTX، قبلاً به اتهامات مشابه محکوم شده اند.

بانکمن، همراه با همسرش، باربارا فرید، وثیقه پسرش را در ماه دسامبر با سهام در خانه خود تضمین کردند. Bankman-Fried از آن زمان تا حد زیادی در همان ملک پالو آلتو محبوس باقی مانده است و فقط تحت شرایط خاصی از جمله شرکت در مراحل قانونی در نیویورک اجازه خروج دارد. بانکمن و فرید هر دو استاد دانشکده حقوق استنفورد هستند.

مربوط: مهندس ارشد سابق FTX با دادستان های فدرال در پرونده بانکمن-فرید صحبت می کند

بانکمن-فرید در یک بیانیه عمومی نادر از زمان دستگیری خود در باهاما، نسخه خود را از وقایع منجر به ورشکستگی FTX در 12 ژانویه، در یک “نمای کلی قبل از کالبد شکافی” منتشر کرد. مدیرعامل سابق تا حد زیادی اتهامات علیه خود را رد کرده است – “من وجوهی را دزدیده ام و مطمئناً میلیاردها را ذخیره نکرده ام” – در عوض برخی از تقصیرها را به گردن سقوط بازار کریپتو و مدیر عامل بایننس، چانگ پنگ ژائو می اندازد.

محاکمه جنایی بانکمن-فرید قرار است در ماه اکتبر آغاز شود.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉