سام بنکمن-فرید ضرب الاجل پاسخگویی به درخواست شهادت را از دست داد، حالا چه؟


کمیته بانکی سنا مهلتی برای سام بنکمن-فرید برای پاسخ به این درخواست تعیین کرده است، 8 دسامبر در ساعت 5 بعد از ظهر به وقت شرقی.

دشمن شماره یک کریپتو، سم بنکمن-فرید، یک ضرب الاجل مهم برای تایید حضور در جلسه استماع کمیته سنا را از دست داده است.

مدیر عامل سابق FTX روز پنجشنبه، 8 دسامبر، مهلت کمیته بانکی سنا برای پاسخ به درخواست برای شهادت در جلسه کمیته خود در دسامبر، ET را از دست داد. این امر امکان احضار کنگره را ایجاد کرد.

در 8 دسامبر، شرود براون، رئیس کمیته بانکداری، مسکن و امور شهری سنا، و سناتور پت تومی، عضو ارشد کمیته، بنا به درخواست، بیانیه ای صادر کردند.

فروپاشی FTX صدمات مالی واقعی به مصرف‌کنندگان وارد کرد و اثرات آن به بخش‌های دیگر صنعت کریپتو نیز سرایت کرد. مردم آمریکا به پاسخ هایی در مورد سوء استفاده سام بنکمن-فرید در FTX نیاز دارند.

کمیته از او خواسته است که در جلسه استماع آینده ما در مورد سقوط FTX شهادت دهد و در صورت عدم رعایت وی، اقدامات بعدی را در نظر خواهد گرفت.

به گفته وب سایت کمیته رسمی، جلسه استماع با عنوان “خرابی رمزنگاری: چرا حباب FTX می ترکد و آسیب به مصرف کنندگان” در تاریخ 14 دسامبر در وب پخش می شود.

تا کنون، حضور دو شاهد در جلسه تایید شده است، از جمله پروفسور هیلاری جی آلن، استاد دانشکده حقوق دانشگاه واشنگتن واشنگتن و بن مک کنزی شنکن، بازیگر و نویسنده.

پروفسور آلن یک دانشگاهی است که تحقیقاتش بر تاثیر فناوری های مالی جدید بر ثبات سیستم مالی متمرکز است. بن مک‌کنزی یک بازیگر ضد رمزنگاری است که تبدیل به مفسر شده است و نقش یک نوجوان مشکل‌دار را در یک سریال تلویزیونی آمریکایی به نام «The OC» بازی می‌کند.

رایان سلکیس، بنیانگذار مساری، در مورد بیهودگی انتخاب شاهد اظهار نظر کرد:

در همین حال، کوین تلگراف برای اظهار نظر با بن مک کنزی تماس گرفت.

مربوط: تمرین‌کنندگان تگزاس می‌خواهند سم بنکمن-فرید در جلسه فوریه شرکت کند

جدای از جلسه استماع کمیته بانکی سنا در 14 دسامبر، از بانکمن-فرید نیز خواسته شد تا در جلسه استماع جداگانه ای با کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا در 13 دسامبر با عنوان “تحقیق در مورد سقوط FTX” شرکت کند.

از بنکمن-فرید ابتدا از طریق پست توییتری از سوی ماکسین واترز، نماینده کنگره درخواست شد تا در جلسه استماع شرکت کند، اما این دعوت را رد کرد و ظاهراً اظهار داشت که مطمئن نیست تا تاریخ استماع 5 دسامبر چه اتفاقی خواهد افتاد، “اما وقتی او بیاید، من شهادت خواهم داد. “

واترز در 8 دسامبر پاسخ داد که اگر بنکمن-فرید داوطلبانه در دادگاه شهادت ندهد، «احضاریه قطعاً روی میز است».

فروپاشی امپراتوری FTX SBF باعث واکنش سونامی از سوی قانونگذاران و قانونگذاران ایالات متحده شد که تهدیدی برای خفه کردن صنعت در حال رشد دارایی های رمزنگاری شده بود.
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید