اگرچه مشکوک به نظر می رسد، SBF در واقع در حال تجارت ماهی خال مخالی در زندان است: گزارش


این میلیاردر سابق قبل از محاکمه در مدت اقامتش در بازداشتگاه متروپولیتن بروکلین، چهار «مک» برای کوتاه کردن موها پرداخت کرد.

روزهای معاملات ارزهای دیجیتال مدیر عامل سابق FTX سام بنکمن-فرید به پایان رسیده است و بنیانگذار اخیراً محکوم شده در زندان چیز جدیدی برای تجارت پیدا کرده است: ماهی.

وال استریت ژورنال در 23 نوامبر گزارش داد که بانکمن-فرید اخیراً چهار کیسه ماهی خال مخالی (که در زندان به عنوان “مک” شناخته می شود) در ازای کوتاه کردن مو قبل از محاکمه جنایی خود در ماه گذشته معامله کرده است.

از زمان ممنوعیت محصولات تنباکو، بسته های ماهی خال مخالی به پرفروش ترین کالا در زندان های ایالات متحده تبدیل شده است. تمبرهای پستی و بسته های سوپ (“سوپ”) به ترتیب در رتبه های دوم و سوم در سلسله مراتب ارزش قرار دارند. ستوان های مرکز بازداشت متروپولیتن (MDC)، جایی که بانکمن-فرید در آن نگهداری می شود، بسته های ماهی خال مخالی را به قیمت 1.30 دلار می فروشند.

منابع آگاه به ژورنال گفتند که بانکمن-فرید با خوان هرناندز، رئیس جمهور سابق هندوراس و یک افسر ارشد سابق پلیس مکزیک، در یک سلول در زندان بروکلین مشترک است.

کارشناسان رسانه‌های اجتماعی مشروعیت این گزارش‌ها را زیر سوال بردند و مارتین شکرلی، شخصیت بحث‌برانگیز فناوری معروف به «برادر داروی من» که بیش از چهار سال را در زندان فدرال گذراند، تأیید کرد که ماک پول اصلی در زندان‌های ایالات متحده است.

در پست 24 نوامبر در

مرتبط با: کارمند بنیاد FTX برای پاداش 275 هزار دلاری وعده داده شده توسط SBF مبارزه می کند

شکرلی توضیح داد که بازار ماک ها در MDC بزرگتر از تمبرهای زندان فدرال ایالتی معمولی است، اما او نسبت به نگهداری بیش از حد بسته های ماک هشدار داد و گفت که بیش از 500 بسته مشکوک می شوند.

به عنوان یک گیاهخوار، بنکمن-فرید ماهی خال مخالی نمی خورد، و این باعث می شد که این ماهی برای میلیاردر سابق که اخیراً محکوم شده بود، راحت تر باشد.

دادگاه تجدیدنظر در 21 نوامبر درخواست بنکمن-فرید را برای آزادی از زندان در حالی که او در انتظار جلسه محکومیت خود بود، که قرار بود در 28 مارس سال آینده برگزار شود، رد کرد.

بانکمن-فرید در 2 نوامبر در هفت فقره کلاهبرداری و پولشویی مجرم شناخته شد.

مجله: این مغز شما در کریپتو است – سوء مصرف مواد در بین سرمایه گذاران رمزارز در حال افزایش است
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید