سم بنکمن-فرید با وثیقه 250 میلیون دلاری در سالن فرودگاه JFK "وحشتناک" یافت.

سم بنکمن-فرید با وثیقه 250 میلیون دلاری در سالن فرودگاه JFK “وحشتناک” یافت.


بر اساس تصاویر، اعضای جامعه کریپتو تایید کردند که محل SBF سالن گرینویچ (کلاس تجاری) خطوط هوایی آمریکا در ترمینال 8 است.

دستگیری لحظه ای مدیر عامل سابق FTX سام بانکمن-فرید (SBF) را می توان به تلاش های جامعه ارزهای دیجیتال برای کمک به تحقیقات و ردیابی محل اختفای این کارآفرین بدنام نسبت داد. در حالی که SBF در نهایت از حکم وثیقه 250 میلیون دلاری فرار می کند، جامعه همچنان به نظارت عمومی بر هر حرکت او ادامه می دهد.

تنها سه روز پس از آزادی او به قید وثیقه شخصی، یکی از اعضای جامعه کریپتو ظاهراً SBF را در سالن فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی “وحشتناک” دید. فیلم حمایتی که نشان می‌دهد SBF روی یک شزلون با دسترسی به لپ‌تاپ و تلفن همراه نشسته است توسط @litcapital در توییتر به اشتراک گذاشته شد.

سم بنکمن-فرید در سالن فرودگاه JFK پیدا شد. منبع: توییتر

بر اساس این تصاویر، سایر اعضای انجمن تأیید کردند که محل SBF، سالن گرینویچ (کلاس تجاری) خطوط هوایی آمریکا در ترمینال 8 است. به گفته منبع اولیه، SBF توسط والدین، ماموران FBI و وکلای خود همراه بود.

فیلم‌های بعدی SBF را نشان می‌دهد که با کلاه‌کله‌ای مبدل شده و در کنار یک مدیر اجرایی با کت و شلوار در پرواز امریکن ایرلاینز نشسته است.

این فیلم بحث در مورد چگونگی پیدایش SBF را دوباره برانگیخت. گفت ماکسین واترز، رئیس کمیته خدمات مالی ایالات متحده، گفت که اگرچه به لپ تاپ و دستگاه تلفن همراه خود دسترسی دارد، اما به اطلاعات شخصی یا حرفه ای خود دسترسی ندارد.

برخی همچنین تعجب کردند که چگونه SBF توانسته است در طی مراحل ورشکستگی FTX بلیط های درجه یک را تهیه کند. “بسیار خوب است که می بینم وجوه مشتری هنوز به خوبی استفاده می شود!” فوق الذکر یک عضو جامعه

مربوط: قاضی از پرونده SBF-FTX به دلیل وابستگی مشاوره به شرکت حقوقی شوهر کناره گیری کرد.

پرونده اخیر دادگاه نشان داد که صرافی کریپتو منحل شده FTX پیش از تشکیل پرونده ورشکستگی فصل 11 مبلغ 12 میلیون دلار به سالیوان و کرامول LLP (S&C) پرداخت کرده است.

از 26 آگوست 2022، FTX تقریباً 3.5 میلیون دلار به S&C برای استفاده از خدمات حقوقی خود پرداخت کرده است.
نویسنده: Arijit Sarkar

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉