سم بنکمن-فرید در دادگاه فدرال نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است

سم بنکمن-فرید در دادگاه فدرال نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است


مدیر عامل سابق FTX با هشت جرم در ایالات متحده روبرو است که در صورت محکومیت ممکن است به 115 سال زندان منجر شود.

سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق FTX، نسبت به اتهاماتی که با آن مواجه است، از جمله کلاهبرداری الکترونیکی، کلاهبرداری اوراق بهادار و نقض قوانین مالی کمپین، بی گناه است.

در 3 ژانویه، چندین ناظر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک گزارش دادند که وکلای بانکمن-فرید از طرف SBF، زمانی که برای اولین بار از دسامبر در دادگاه حاضر شد، اعتراف کردند که بی گناه هستند. بانکمن-فرید با هشت جنایت مواجه است که در صورت محکومیت ممکن است به 115 سال زندان منجر شود.

دانیل ساسون، معاون دادستان کل ایالات متحده، یکی از دادستان های پرونده علیه مدیر سابق FTX، گفته است که تیم او قصد دارد در دو هفته آینده مدارک شواهدی را در اختیار وکلای SBF قرار دهد. مدیر عامل سابق FTX از 22 دسامبر در خانه خانواده اش در کالیفرنیا در بازداشت خانگی بود، اما برای جلسه دفاعی خود به نیویورک بازگشت.

در همان جلسه، قاضی درخواست تیم حقوقی SBF را برای حذف اطلاعات هویتی افرادی که به عنوان ضامن برای وثیقه 250 میلیون دلاری آن عمل می کردند، پذیرفت. خانواده بنکمن-فرید از زمانی که وثیقه خود را در ماه دسامبر پرداخت کرد، بنا بر گزارش ها “هدف بازرسی شدید رسانه ها، آزار و اذیت و تهدید” قرار گرفته اند.

این داستان در حال تکامل است و به روز خواهد شد.
نویسنده: Turner Wright

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉