سام بانکمن-فرید انتقال پول از کیف پول های Alameda را رد می کند

سام بانکمن-فرید انتقال پول از کیف پول های Alameda را رد می کند


مدیر عامل سابق FTX انتقال وجوه را تکذیب کرد. من هیچ یک از این وجوه را حمل نمی کنم و نمی توانم؛ دیگر به آنها دسترسی ندارم.»

چند روز پس از اینکه سام بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق صرافی FTX که اکنون منحل شده بود، با وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شد، آلامدا از انتقال وجوهی که به کیف پول آنها بسته شده بود خودداری کرد.

در 30 دسامبر، فرید در توییتی به 1.1 میلیون دنبال کننده خود، دست داشتن در انتقال وجوه از کیف پول های Alameda را تکذیب کرد. او در پاسخ به ادعاهایی مبنی بر اینکه او ممکن است مسئول انتقال پول از کیف پول آلامدا باشد، به اشتراک گذاشت: «من هیچ کدام از اینها نیستم. من هیچ یک از این وجوه را حمل نمی کنم و نمی توانم. من دیگر به آنها دسترسی ندارم.»

توییت SBF در پاسخ به گزارش Cointelegraph منتشر شد که گزارش داد آدرس کیف پولی که با 0x64e9 شروع می شود بیش از 600 ETH از کیف پول های متعلق به Alameda دریافت کرده است. با توجه به سوابق تراکنش های زنجیره ای، برخی از وجوه با USDT مبادله شد در حالی که بخش دیگر تراکنش به یک سرویس ترکیبی ارسال شد.

جابه‌جایی وجوه و نحوه جابه‌جایی آن‌ها باعث ایجاد سوء ظن در جامعه رمزنگاری شده است که این می‌تواند یک تجارت داخلی باشد. برخی مشکوک بودند که SBF ممکن است پشت این موضوع باشد. کیف پول Alameda برای مبادله بیت‌های ERC-20 با اتر و USDT یافت شد که سپس از طریق مبادله‌های فوری و میکسرها هدایت شدند.

مطالب مرتبط: بنا بر گزارش ها، بنیانگذار FTX پس از وثیقه 684000 دلار پول نقد کرده است

بر اساس تحقیقات زنجیره ای که توسط مربی DeFi BowTiedIguana انجام شده است، SBF طبق گزارشات، 684000 دلار ارز رمزنگاری شده را نقد کرده است. مبادله در سیشل در حبس خانگی.

در 29 دسامبر، BowTiedIguana یک سری از تراکنش های کیف پول را گزارش کرد که ظاهراً به SBF مرتبط است. به نظر می رسید سوابق تراکنش نشان می دهد که مدیر عامل سابق FTX ممکن است شرایط انتشار را نقض کرده باشد تا بیش از 1000 دلار بدون اجازه دادگاه خرج نکند.
نویسنده: Judith BannermanQuist

امیر کرمی
کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉