سام بنکمن-فرید احتمالاً با کت و شلوار و کراوات در جلسه حاضر خواهد شد


مدیر عامل سابق FTX به 3 کت و شلوار کامل، 4 پیراهن، 3 کراوات، 1 کمربند، 4 جفت جوراب و 2 جفت کفش دسترسی خواهد داشت. هودی درخواست نشده است.

یک قاضی فدرال با درخواستی از تیم حقوقی خود برای سام بنکمن-فرید (SBF) موافقت کرد تا به مدیر عامل سابق FTX اجازه دهد در اولین محاکمه جنایی خود لباس تجاری بپوشد.

قاضی لوئیس کاپلان در حکمی که در 27 سپتامبر در دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، گفت که خدمات مارشال های ایالات متحده و مرکز بازداشت متروپولیتن در بروکلین ترتیبی خواهند داد تا SBF در دوران تصدی وی لباس های تجاری بپوشد. گفت. محاکمه جنایی در ماه اکتبر آغاز می شود. مقامات مسئول “پذیرش” خواهند بود[ing] و ادامه دارد[ing]3 کت و شلوار کامل، 4 پیراهن، 3 کراوات، 1 کمربند، 4 جوراب، 2 کفش و ‘لباس زیر مناسب’.

بانکمن-فرید با پوشیدن کت و شلوار و کراوات در تضاد شدید با بسیاری از حضورهای عمومی او قبل از دستگیری در دسامبر 2022 است. مدیرعامل وقت FTX به پوشیدن تی شرت یا هودی، شورت باربری و کفش های کتانی معروف بود. در طول جلساتی که پس از دستگیری او برگزار شد، بانکمن-فرید اغلب با کت و شلوار به دادگاه می آمد، البته نه همیشه کراوات.

مرتبط با: وکیل SDNY در مورد کیفرخواست SBF گفت: “شما می توانید در زیر نور آفتاب با پوشیدن شلوارک و تی شرت کلاهبرداری کنید.”

دستور قاضی کمتر از 7 روز قبل از شروع محاکمه جنایی بانکمن-فرید در 3 اکتبر در نیویورک صادر می شود. Bankman-Fried در دوران تصدی خود در FTX و Alameda Research با 7 اتهام کلاهبرداری و همچنین با 5 اتهام اضافی روبرو است. یک جلسه استماع جداگانه برای مارس 2024 برنامه ریزی شده است. بانکمن-فرید همه اتهامات را رد کرد.

قاضی کاپلان در یک تصمیم اولیه استماع صادر شده در 26 سپتامبر گفت که دادستان ها اجازه خواهند داشت جزئیات کمک های مالی سیاسی SBF را در رابطه با اتهامات کلاهبرداری فعلی به هیئت منصفه ارائه کنند. مقامات ابتدا Bankman-Fried را به نقض قوانین مالی مبارزات انتخاباتی متهم کرده بودند، اما به دلیل «تعهدات معاهده ایالات متحده به باهاما» که مدیر عامل سابق FTX در دسامبر 2022 به آن مسترد شد، مجبور شدند این اتهام را کنار بگذارند.

مجله: آیا می توانید پس از سقوط FTX به صرافی های رمزنگاری اعتماد کنید؟
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید