قیمت ورلد کوین سم آلتمن (WLD) 50 درصد افزایش یافت، FDV از 105 میلیارد دلار گذشت


فهرست

  • با وجود مشکلات قانونی، قیمت Worldcoin (WLD) تقریباً در سه روز دو برابر می شود
  • آیا کنفرانس NVIDIA مقصر است؟

WLD، ارز دیجیتال اصلی پروتکل ورلد کوین اسکن چشم غیرعادی Sam Altman's OpenAI، با کاهش ارزش گذاری در اقدامی شگفت انگیز به سه ارز دیجیتال برتر صعود کرده است.

با وجود مشکلات قانونی، قیمت Worldcoin (WLD) تقریباً در سه روز دو برابر می شود

Worldcoin (WLD)، ارز دیجیتال پایه پروتکل همنام، امروز، 9 مارس 2024، به قیمت ATH خود رسید. قیمت Worldcoin (WLD) در صرافی های متمرکز نقطه ای اصلی به 11 دلار رسید. ارزش بازار آن به بیش از 1.6 میلیارد دلار افزایش یافت و از ارزش بازار The Sandbox (SAND) و Axie Infinity (AXS) پیشی گرفت.

تصویر: CoinGecko

در همان زمان، Worldcoin (WLD) با عرضه انبوه خود توانست به سومین ارز دیجیتال بزرگ با ارزش گذاری کاملا رقیق تبدیل شود، یعنی قیمت کل فرضی عرضه خالص در قیمت فعلی بازار.

FDV Worldcoin (WLD) در حال حاضر 106 میلیارد دلار تخمین زده می شود. امروز، این ارز جایگزین دلار آمریکا (USDT)، یک استیبل کوین غالب، به عنوان سومین ارز دیجیتال بزرگ FDV شده است. در حال حاضر، فقط بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) از آن پیشی گرفته اند.

قیمت WLD در 24 ساعت گذشته بیش از 50 درصد افزایش یافته است. در زمان انتشار، قیمت Worldcoin (WLD) جهش کرد اما دوباره در حال افزایش است.

WLD با قیمت 10.62 دلار در پلتفرم های معاملاتی عمده نقدی و مشتقات موجود است. حجم تراکنش معادل 1.5 میلیارد دلار است.

همانطور که قبلاً در U.Today پوشش داده شد، یک تنظیم کننده حفاظت از داده های اسپانیایی به Worldcoin (WLD) دستور داده بود تا تمام عملیات خود را در این کشور متوقف کند.

آیا کنفرانس NVIDIA مقصر است؟

افزایش Worldcoin (WLD) در بحبوحه تصمیم تیم آن برای به تعویق انداختن دور بعدی برنامه های کمک مالی در 25 مارس به منظور مصادف شدن با کنفرانس GTC AI 2024 توسط NVIDIA رخ می دهد.

به عنوان محقق و تاجر DeFi مستعار که توسط @thiccyth0t می رود

@thiccyth0t در موضوعی که با 38200 فالوور خود به اشتراک گذاشته است، می‌افزاید که تعجب نمی‌کند اگر ارزش رقیق شده Worldcoin (WLD) به 200 میلیارد دلار افزایش یابد.

برای ارائه زمینه، دومین ارز دیجیتال بزرگ، اتریوم (ETH) دارای FDV 472 میلیارد دلاری است، در حالی که بیت کوین (BTC) این معیار را بیش از 1.4 تریلیون دلار می بیند.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید