هکر SafeMoon با بازگرداندن 80 درصد وجوه دزدیده شده موافقت کرد: Finance Redefined


هکر SafeMoon گفت که این سوء استفاده برنامه‌های عمدی برای بازگرداندن بیشتر سرمایه‌های مورد سوء استفاده نبوده است.

به Finance Redefined خوش آمدید، دوز هفتگی شما از بینش های ضروری مالی غیرمتمرکز (DeFi)، خبرنامه ای که مهم ترین تحولات هفته گذشته را برای شما به ارمغان می آورد.

این هفته در DeFi شاهد بودیم که هکری که در پشت بهره برداری 8.9 میلیون دلاری SafeMoon بود، موافقت کرد که بیشتر وجوه دزدیده شده را بازگرداند. به گفته توسعه دهندگان پروژه، هکر 80 درصد را پس می گیرد و 20 درصد باقی مانده را در اختیار دارد.

قاضی ورشکستگی نیوجرسی که در مورد فروش احتمالی دارایی‌ها و بازسازی شرکت تحقیق می‌کند، به وام‌دهنده رمزارز ایالات متحده BlockFi 48 روز دیگر تمدید داده شده است.

قیمت اتر (ETH) به بالاترین حد در 11 ماه گذشته رسید، حتی اگر برداشت‌های پس از Shapella از 1 میلیون ETH فراتر رفت. در همین حال، کارمزدهای گاز اتریوم در بحبوحه هوس جدید memecoin به بالاترین حد خود در چند ماه گذشته رسیده است. ترافیک سنگین در شبکه به ربات حداکثر ارزش قابل استخراج (MEV) اجازه می دهد تا میلیون ها مورد سوء استفاده ساندویچی داشته باشد.

100 توکن برتر دی‌فای از یک روند صعودی دو هفته‌ای که با پیش‌بینی ارتقای Shapella اتریوم آغاز شد، بیرون آمدند و بیشتر توکن‌ها با رنگ قرمز در نمودارهای هفتگی معامله می‌شوند.

تیم توسعه می‌گوید هکر SafeMoon با بازگرداندن 80 درصد سرمایه‌های سرقت شده موافقت کرده است

بر اساس یک پیام بلاک چین در 18 آوریل از تیم SafeMoon، مهاجمی که 8.9 میلیون دلار BNB (BNB) را از SafeMoon دزدیده بود، با بازگرداندن 80 درصد از وجوه موافقت کرده است.

این پیام رمزگذاری شده آخرین مورد از یک سری ارتباطات بین تیم SafeMoon و مهاجم بود، زیرا طرفین به دنبال آشتی بودند.

به خواندن ادامه دهید

به وام دهنده کریپتو BlockFi زمان بیشتری برای ارائه طرح خروج از فصل 11 داده شده است

قاضی ورشکستگی نیوجرسی در ایالات متحده در 19 آوریل، به BlockFi، یک وام دهنده دارایی دیجیتال، زمان بیشتری برای ارائه طرح خروج از ورشکستگی داده است.

وام دهنده ارز دیجیتال در نوامبر سال 2022 اعلام ورشکستگی کرد و طبق گزارشات، 48 روز تمدید تا 15 ماه مه برای ارائه یک برنامه خروج به او داده شد. جاشوا ساسبرگ، وکیل BlockFi در جلسه 19 آوریل گفت که این شرکت رمزنگاری در حال بررسی امکان یافتن یک حامی خارجی برای حمایت از فروش احتمالی دارایی های شرکت یا یک معامله بازسازی است.

به خواندن ادامه دهید

اتر به بالاترین حد در 11 ماه گذشته می رسد زیرا برداشت های پس از Shapella از 1 میلیون ETH فراتر رفته است

در چهار روز اول هارد فورک Shapella، بیش از 1 میلیون ETH به ارزش 2.1 میلیارد دلار از Beacon Chain اتریوم خارج شد و اتر برای اولین بار در 11 ماه گذشته به بالای 2100 دلار رسید.

بر اساس داده های Beacon Chain، 1.03 میلیون ETH برداشت شده از 473700 درخواست برداشت صورت گرفته است که 15 آوریل بزرگترین روز برداشت با 392800 ETH است.

به خواندن ادامه دهید

ربات تجاری با مضمون مترو با استفاده از حملات “ساندویچ” میلیون ها درآمد کسب می کند

یک اپراتور ربات MEV که نامش فاش نشده است، این هفته با اجرای “حملات ساندویچی” علیه دو خریدار و فروشنده جدید memecoin، بیش از یک میلیون دلار جمع آوری کرده است.

آدرس کیف پول مرتبط با دامنه سرویس نام اتریوم “jaredfromsubway.eth” 950,000 دلار از حملات ساندویچی در 18 آوریل و نزدیک به 300,000 دلار در 17 آوریل و در 19 آوریل، بر اساس توییت داده های توکن غیرقابل تعویض در 19 آوریل، درآمد کسب کرد. سود 400000 دلار پلت فرم Sealaunch.

به خواندن ادامه دهید

مروری بر بازار دیفای

ارزش کل بازار DeFi هفته گذشته 4 میلیارد دلار کاهش یافت. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهد که 100 سکه برتر DeFi بر اساس ارزش بازار، هفته نزولی را پشت سر می‌گذارند و اکثر تراکنش‌ها قرمز هستند. ارزش کل قفل شده در پروتکل های DeFi به زیر 50 میلیارد دلار کاهش یافته است.

از شما برای خواندن خلاصه این هفته از تأثیرگذارترین تحولات DeFi سپاسگزاریم. جمعه آینده برای داستان‌ها، بینش‌ها و آموزش‌های بیشتر در این زمینه پویا در حال پیشرفت به ما بپیوندید.


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید