Saakuru Gaming Focused L2 به 5 میلیون تراکنش روزانه رسید: جزئیات


فهرست

  • ساکورو با پنج میلیون تراکنش روزانه به رتبه اول صعود می کند
  • ساکورو در جولای 2024 چهار عنوان جدید اضافه می کند

Saakuru، یک بلاک چین L2 بازی جدید در EVM، در روزهای اخیر به چندین نقطه عطف رسیده است. علاوه بر رسیدن به رکوردشکنی تعداد تراکنش های روزانه، جایگاه خود را در فعال ترین رتبه بندی بلاک چین نیز تقویت کرد.

ساکورو با پنج میلیون تراکنش روزانه به رتبه اول صعود می کند

Saakuru Labs، یک بلاک چین ابتکاری L2 که وظیفه ساخت بازی و زیرساخت Web3 را بر عهده دارد، به پنج میلیون تراکنش روزانه رسیده است و موقعیت خود را به عنوان یک بازیگر اصلی در فضای بازی Web3 در کنار دیگر پلتفرم‌های تاسیس شده مستحکم می‌کند.

به گفته ردیاب معتبر DappRadar، سااکورو از نظر تراکنش های روزانه، علاوه بر بیش از پنج میلیون تراکنش روزانه، در بین پنج شبکه برتر بلاک چین قرار دارد. همچنین با توجه به کیف‌پول‌های کاربران فعال روزانه (UAW) در رتبه پنج برتر قرار می‌گیرد و بر محبوبیت روزافزون آن در صنعت و در میان بازیکنان Web3 تأکید می‌کند.

بر اساس آخرین رتبه بندی، Saakuru میزبان چهار dApp در بین 10 برنامه برتر است که شامل بازی های قابل توجه و در حال رشد سریع مانند Playbits by Playground، Copycat Killer، Panic و Parkour Battle می شود.

زمان بلوک فوق سریع سااکورو به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا برنامه های زنجیره ای مانند بازی های MMORPG را به طور یکپارچه اجرا کنند و یک تجربه چند نفره واقعی را ارائه دهند.

به دنبال دستاوردهای قابل توجه، ارز دیجیتال اصلی سااکورو SKR امروز 0.7 درصد افزایش یافته است. SKR با قیمت 0.03258 دلار در MEXC، Bitget و تعدادی از DEX ها در EVM معامله می شود.

ساکورو در جولای 2024 چهار عنوان جدید اضافه می کند

Jack Vinijtrongjit، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Saakuru Labs، از موفقیت های اخیر هیجان زده است و مطمئن است که بلاک چین فرصت های جدیدی را برای صنعت بازی Web3 در سراسر جهان باز خواهد کرد:

دستیابی به این دستاوردهای بزرگ صنعت برای ما یک لحظه غرور آفرین است و ما به وضوح از جامعه وب 3 و بازی ها به رسمیت شناخته شده ایم. تمرکز ما ارائه تجربیات نوآورانه در بازی و در عین حال ترویج شفافیت و مالکیت از طریق فناوری بلاک چین است، و این حرکت را در آینده ادامه خواهیم داد و عناوین و ویژگی های هیجان انگیزتری را برای جامعه رو به رشد خود ارائه خواهیم کرد.

علاوه بر بازیکنان شناخته شده، ساکورو چندین بازی جدید مبتنی بر فناوری اضافه کرده است. Saakuru Labs با عرضه چهار بازی و dApp جدید در ماه جولای، عرضه‌های خود را گسترش می‌دهد: Samurai Saga، Khuga Rumble Arena، Soccer Sage و Tix3.

هر کدام از آنها تجربه‌های منحصر به فردی از بازی‌ها را می‌دهند و از فناوری بلاک چین برای افزایش تعامل و مالکیت کاربر استفاده می‌کنند.


نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید