شایعات مربوط به یک “تویتر کوین” محلی جدید در حال ظهور است زیرا Dogecoiners همچنان امیدوار هستند


کارآگاهان فناوری آنلاین ادعا می کنند که یک پروژه مخفی جدید به نام “تویتر کوین” در توییتر را کشف کرده اند.

کاربران رسانه های اجتماعی در مورد شایعاتی مبنی بر اینکه توییتر در نظر دارد دارایی بومی خود به نام «تویتر کوین» را برای استفاده در این پلتفرم برای پرداخت ها و راهنمایی ها معرفی کند، چرخیده اند.

برخی به گزارش‌های اولیه از منابعی مانند نیما اوجی استناد می‌کنند که یک حساب کاربری درز مبتنی بر برنامه در توییتر دارد.

در 4 دسامبر، او یک اسکرین شات از آنچه که به نظر می‌رسد نمونه اولیه رابط کاربری توییتر است را منتشر کرد که گزینه «Coins» را برای انعام نشان می‌دهد، همراه با یک تصویر برداری که یک سکه حاوی آرم توییتر را نشان می‌دهد.

دیگران به توییت‌هایی از جین مانچون وانگ، محقق فناوری اشاره کردند، که ادعا کرد توییتر کد را از نسخه خاصی از برنامه وب استخراج کرده است تا اطلاعات مشابه اوجی را پیدا کند، اما خود پست و حساب ونگ از آن زمان به دلایل نامعلومی حذف شده‌اند.

تهدید حذف شده جین منچون ونگ: توییتر

همچنین تعداد زیادی پست تحت هشتگ TwitterCoin وجود داشت که بسیاری از مردم هیجان زده بودند، اما در نهایت تعجب نکردند که اکنون که ایلان ماسک در راس آن قرار دارد، پلتفرم رسانه اجتماعی می تواند روی ریل های پرداخت جدید و ادغام سیستم کار کند.

اعضای جامعه پرشور Dogecoin در توییتر و Reddit نیز سعی کرده‌اند این نقاط را به هم وصل کنند، و با توجه به رابطه دیرینه ماسک با memecoin، برخی امیدوارند که Twitter Coin فقط یک نام نگهدارنده برای Dogecoin باشد.

ماسک در 4 دسامبر در مورد موضوع مشابهی در فضای مجازی توییتر گفت: پیشنهادی او به مخاطبان 2.1 میلیون شنونده گفت که همچنان علاقه مند به ادغام رمزنگاری با پلتفرم رسانه های اجتماعی است.

او گفت: «این عاقلانه نیست که توییتر پرداخت‌های فیات و کریپتو داشته باشد.

مربوط: Ripple CTO تئوری توطئه XRP ChatGPT را خاموش می کند

در حال حاضر، توییتر در چند سال گذشته به تدریج ادغام های پرداخت خود را گسترش داده است و در حال حاضر از فیات انعام برای یک روش میزبانی پشتیبانی می کند، با بیت کوین (BTC) و اتریوم (ETH) در سپتامبر 2021.

از زمان تصاحب ۴۴ میلیارد دلاری در اکتبر، ماسک بر تعدادی از تغییرات در توییتر نظارت داشته است، به ویژه در مورد سیاست سانسور، افشای اطلاعات و فعالیت ربات.
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید