دور سوم برداشت ETH، سپرده‌های تقریباً برابری را مشاهده می‌کند: داده‌ها


یک قطعه دیگر از ETH به دلیل Kraken برداشته شد، اما بیشتر آنها مستقیماً به شبکه بازگشتند.

طبق داده‌های پلتفرم تحلیلی نانسن، برداشت‌های سهام اتریوم وارد سومین دور خود شده است، اما بیشتر اتر (ETH) مجدداً شرط‌بندی شده است.

برداشت سهام اتریوم برای سومین بار در 24 و 25 آوریل افزایش یافت. به گفته نانسن، صرافی کریپتو کراکن مسئول اکثر این برداشت‌ها بوده است.

«دور» به تعداد روزهایی که برای پردازش برداشت‌های جزئی و پاداش‌ها طول می‌کشد، اشاره دارد، که نانسن می‌گوید در حال حاضر کمتر از چهار روز و نیم طول می‌کشد.

آخرین دسته از برداشت های عمده در 24 آوریل در مجموع 61608 ETH در برداشت اصلی و جایزه بود. با این حال، 63009 سپرده ETH نیز وجود داشت که نشان می‌دهد بیشتر آنها ممکن است مجدداً سهام داشته باشند.

این منجر به تغییر صفر در تعادل ETH در 24 ساعت گذشته شد.

رسوبات اتر از 18 آوریل (به رنگ آبی نشان داده شده است). منبع: نانسن

در ماه فوریه، کراکن مجبور شد خدمات سهامداری اتریوم خود را پس از اقدامات اجرایی و جریمه‌ای توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) که متهم به فروش اوراق بهادار ثبت نشده است، تعطیل کند.

در نتیجه، بیشتر اتریوم برداشت شده اولیه از کیف پول Kraken گرفته شد زیرا دارایی ها به سهامداران بازگردانده شد. به گفته نانسن، 2.3 درصد از کل ETH قابل برداشت در کراکن باقی مانده است.

Nansen گزارش می دهد که در حال حاضر در مجموع 632651 ETH در صف انتظار برداشت وجود دارد. با قیمت های فعلی، این ارزش حدود 1.16 میلیارد دلار است.

قبل از شروع آخرین موج برداشت‌ها، نانسن بالاترین رقم در کل ETH سهام را گزارش کرد. این رقم در 24 آوریل به 18796663 ETH رسید که حدود 34.5 میلیارد دلار ارزش داشت.

مرتبط با: برای اولین بار پس از ارتقاء Shapella، پرداخت ETH از برداشت پیشی گرفت

رقم فعلی، کمی کمتر از این پیک، 14.5 درصد از کل عرضه اتر را نشان می دهد. با توجه به مکانیسم سوزاندن EIP-1559، کل عرضه از زمان ادغام در سپتامبر به میزان 114077 ETH (تقریباً 209 میلیون دلار) کاهش یافته است.

نگرانی‌ها در مورد خروج گسترده اتریوم پس از ارتقا Shapella از بین رفته است. Token Unlocks گزارش می دهد که در مجموع 1.66 میلیون ETH از 12 آوریل برداشته شده است، اما 1.07 میلیون ETH سرمایه گذاری شده است، که نشان می دهد هنوز اشتهای زیادی برای استقرار اتر وجود دارد.

مجله: هیتمن کارگردان منطقه 9، نبرد منطقه چراغ قرمز دسنترالند: گیمر Web3
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *