Ronin (RON) با نزدیک شدن به ارتقای اساسی پروژه متمرکز بر بازی، 500٪ افزایش می یابد


انتقال آتی شبکه رونین به مکانیزم اجماع غیرمتمرکزتر و مشارکت با استودیوهای بازی دستاوردهای قابل توجهی را برای توکن RON پروژه به ارمغان آورد.

رمز بومی شبکه Ronin، RON، به لطف برنامه‌هایی برای حرکت به مکانیسم اجماع Delegated Proof-of-Stake (DPoS) و گسترش مجموعه بازی‌های خود فراتر از Axie Infinity، از ابتدای سال 5 برابر افزایش یافته است.

بلاک چین لایه ۲ اتریوم متمرکز بر بازی، PoE فعلی را به مکانیسم اجماع DPoS در ۱۲ آوریل تغییر خواهد داد.

مکانیسم قبلی حدود 6 تا 9 شرکت کننده داشت که تراکنش ها را در شبکه ایمن و تأیید می کردند و شبکه را در معرض خطر متمرکز شدن قرار می داد. این دلیل اصلی هک 650 میلیون دلاری شبکه رونین در 29 مارس 2022 بود.

مکانیسم جدید اجماع DPoS به سهامداران RON اجازه می دهد تا از هزینه های شبکه سود ببرند و به اعتبارسنجی هایی که شبکه را اجرا می کنند، رأی دهند.

علاوه بر این، Sky Mavis، تیم پشتیبان Axie Infinity و Ronin Network نیز در تلاش است تا مجموعه بازی‌های Ronin Network را گسترش دهد. در 30 مارس، آنها در شبکه Ronin اعلام کردند که چهار استودیوی بازی سازی جدید از جمله Tribes Studio، Bali Games، Direction Games و Bowled.io در حال ساخت هستند.

تیم نیز یک پورتال توسعه دهنده بلاک چین برای جذب طراحان بازی به پلتفرم خود. Sky Mavis قصد دارد سکوی پرتاب بازی‌های Web3 باشد و با زیرشبکه‌های Immutable و Avalanche رقابت کند.

در 30 آگوست 2021، تیم اعلام کرد که Ronin به الگوریتم اجماع اثبات سهام (DPoS) ارتقا یافته است. آنها اولین شبکه آزمایشی زنجیره DPoS را در ژانویه 2023 راه اندازی کردند.

30 درصد از عرضه در گردش RON در حال حاضر برای سهام ذخیره شده است. این امر دلگرم کننده است زیرا توکن های شرط بندی شده کمتر به فروش می رسند.

آیا RON فضایی برای صعود بیشتر دارد؟

قیمت RON پس از حمله در مارس 2022 به طور قابل توجهی متضرر شد زیرا قیمت آن تقریباً 90٪ از 2.10 دلار به 0.22 دلار چند هفته پس از حمله کاهش یافت. از آن زمان، RON تا پایان سال 2022 زیر 0.50 دلار معامله شد و تقریباً یک سال پس از این رویداد افزایش یافت.

تیم رونین مستقر شده است در 5 ژانویه، مکانیسم اجماع DPoS در شبکه آزمایشی شبکه توجه بازار را به خود جلب کرد که در افزایش قیمت مشهود بود. توکن RON همچنین از فهرست شدن در بورس MEXC در تاریخ 7 فوریه بهره مند شد.

قیمت و حجم RON. منبع: نانسن

RON همچنین در معرض خطر رقیق شدن است زیرا این توکن در 27 آوریل باز می شود و 4.15 درصد از کل عرضه آن به تیم Sky Mavis و صندوق های اکوسیستم می رسد.

از نظر فنی، خریداران در مزیت هستند زیرا جفت RON/USD مقاومت را از بالاترین حد خود در فوریه 2023 در حدود 1.01 دلار می شکند. از آنجایی که مقاومت به حمایت تبدیل می شود، خریداران احتمالاً سطوح شکست 2022 را در حدود 2.10 دلار هدف خواهند داشت.

علاوه بر این، یک انگیزه استخراج نقدینگی که توسط تیم Ronin در ژانویه 2023 راه اندازی شد، قیمت توکن های Axie Infinity AXS و SLP را نیز افزایش داد. ارائه‌دهندگان نقدینگی (LP) که RON را با AXS یا SLP جفت می‌کنند، 12000 تا 25000 RON به ارزش تقریبی 13500 تا 28250 دلار در قیمت‌های معامله نهایی دریافت کردند.

مطالب مرتبط: zkEVM غیرقابل تغییر چند ضلعی برای مقابله با “وظیفه های بزرگ که از بازیکنان سوء استفاده می کنند”

شبکه Axie نیز شاهد یک حادثه بود. افزایش دادن به گفته DappRadar، این بازی در ماه ژانویه پس از راه اندازی گیم پلی زمین و مکانیزم های درآمد جدید برای بازیکنان مورد استفاده قرار می گیرد. با این حال، پس از کاهش هیاهوی بازی زمینی در ماه فوریه، حجم معاملات اندکی کاهش یافت.

Axie Infinity UAW، حجم معاملات و معاملات. منبع: DappRadar

طبق داده‌های DappRadar، Axie Infinity در حال حاضر یازدهمین بازی بلاک چین از نظر کاربران فعال منحصر به فرد در یک دوره 30 ساله از 11 مارس است. با توجه به ارزش کل NFT ها و توکن ها در بازی Axie، موجودی آن 804.9 میلیون دلار است.

دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسندگان است و نیازی به بازتاب یا ارائه دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نیست.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Nivesh Rustgi

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید