سقوط نظرسنجی های رون دیسانتیس: آیا ارز دیجیتال ممکن است نامزد خود را از دست بدهد؟


این سیاستمدار با رقابت شدیدی از سوی همه نامزدهای طرفدار رمزارز روبرو است زیرا محبوبیت ضعیف او در نظرسنجی ها کاهش می یابد.

دنیس سوارز، شهردار میامی که برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نامزد می شود، در رقابت های انتخاباتی ریاست جمهوری، به سمت همتای جمهوری خواه خود، ران دیسانتیس، فرماندار فلوریدا تیراندازی کرد.

سوارز با تاکید بر حمایت خود از ارزهای دیجیتال، درباره DeSantis گفت: «شما باید از گفتن اینکه ارزهای دیجیتال بانک مرکزی بد هستند فراتر بروید. همه در این مورد اتفاق نظر دارند. “این یک موقعیت بسیار آسان است.”

این رویداد چیزهای زیادی در مورد نقشی که ممکن است ارز دیجیتال در رقابت های ریاست جمهوری آینده داشته باشد، می گوید، اما حتی بیشتر در مورد DeSantis می گوید که تا همین اواخر “نامزد رمزنگاری” پیشرو در این زمینه بود.

اکنون این سیاستمدار با رقابت سختی از سوی دیگر نامزدهای طرفدار ارزهای دیجیتال روبرو است و شانس او ​​برای رئیس جمهور شدن یا حتی پیروزی در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان در حال کاهش است.

چگونه DeSantis تبدیل به یک عزیز ارز دیجیتال شد؟

فرماندار فلوریدا از سال 2021، زمانی که پیشنهاد داد تا کسب‌وکارها بتوانند در سال بودجه 2022-2023 دستمزدهای ایالتی را با ارزهای رمزنگاری شده پرداخت کنند، حامی سرسخت کریپتو بوده است.

حتی در آن زمان، او مجبور بود با سوارز رقابت کند، کسی که چک های حقوق او را به طور کامل در بیت کوین (BTC) می پذیرفت، در حالی که میامی میزبان «بزرگترین رویداد» بیت کوین در طول دوره شهرداری خود بود و حتی ارز دیجیتال خود را داشت. در سال 2023، DeSantis شروع به صحبت بیشتر در مورد ارزهای دیجیتال و جاه طلبی های ریاست جمهوری کرد. در ماه مارس، او حتی یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد پروژه بالقوه یک ارز دیجیتال بانک مرکزی آمریکا (CBDC) برگزار کرد.

این سیاستمدار با ایستادن بر روی تریبونی که عبارت «دلار دیجیتال برادر بزرگ» را درج کرده بود، از قانونگذاران فلوریدا و همکاران «همفکر» آنها خواست تا پیشگیرانه ورود دلار دیجیتال را به ایالت خود ممنوع کنند. DeSantis افزود که CBDC همه چیز در مورد جاسوسی از آمریکایی ها و کنترل رفتار آنها است.

او سپس در توییتر از CBDC و ناشر بالقوه آن، فدرال رزرو ایالات متحده (که اکنون X نامیده می شود) انتقاد کرد.

در ماه مه، DeSantis لایحه ای را امضا کرد که استفاده از CBDCها، از جمله نمونه های خارجی، را در ایالت محدود می کند. او بار دیگر بر تفاوت بین CBDCها و ارزهای دیجیتال خصوصی تاکید کرد: “من فکر می کنم آنها می خواهند انواع دیگر دارایی های دیجیتال مانند ارزهای دیجیتال را حذف و حذف کنند، زیرا نمی توانند آن را کنترل کنند و بنابراین آن را دوست ندارند.”

دیسانتیس بعداً متعهد شد که اگر رئیس جمهور ایالات متحده شود، برای همین ممنوعیت لابی کند.

دیسانتیس متعهد شده است که نه تنها CBDC ها را برای همیشه ممنوع می کند، بلکه در صورت جانشینی جو بایدن در کاخ سفید، به “جنگ علیه بیت کوین و ارزهای دیجیتال” رئیس جمهور جو بایدن نیز پایان خواهد داد. اما او به هیچ سیاست خاصی از دولت بایدن نپرداخت و ترجیح داد توجه خود را بر فدرال رزرو متمرکز کند.

آخرین: فعال کردن راه حل های بلاک چین در دنیای واقعی – راج گوکال، بنیانگذار سولانا

در ماه مه، زمانی که فهرست نامزدهای ریاست جمهوری بسیار کوتاهتر بود، به نظر بسیاری DeSantis گزینه منطقی برای جمهوری خواهان به طور کلی و جامعه ارزهای دیجیتال به طور خاص بود.

البته، او با توجه به بیزاری از سیاست های اجتماعی مترقی، کاندیدای مناسبی برای هر طرفدار نوآوری نبود.

DeSantis به عنوان یک مبارز علیه شهرهای مقدس، حقوق LGBTQ+، کنترل اسلحه و قانون مراقبت مقرون به صرفه شهرت پیدا کرده است. اما برای مدتی، اینها حداقل می‌توانست به عنوان یک مصالحه واقع بینانه در نظر گرفته شود که به شکاف حزبی در کریپتو می‌پردازد.

اما همه چیز در چند ماه اخیر تغییر کرده است.

نامزدی ریاست جمهوری اعلام شد

نام مستعار مربوط به DeSantis مانند “رفتن به فاضلاب” و “شکستن” از اواسط جولای در رسانه ها ظاهر شد. تا پایان ماه گذشته، کمپین او مجبور شد نزدیک به یک سوم کارکنان خود را اخراج کند تا سرپا بماند.

بر اساس نظرسنجی ها، دیسانتیس پس از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، دومین نامزد جمهوری خواهان باقی مانده است. اما در حالی که او در اوایل ژوئیه برای 35 درصد از رای دهندگان جمهوری خواه گزینه دوم واضح بود، این رقم در اواسط آگوست به 23 درصد کاهش یافت.

کارشناسان موافقند که دیسانتیس در استراتژی خود برای نامزدی «ترامپ نه ترامپ» شکست خورد. او به شدت درگیر همان جنگ‌های فرهنگی است، اما در میان تحقیقات جنایی درباره رفتار ادعایی رئیس‌جمهور سابق، قابلیت انتخاب شدن را نوید می‌دهد.

همانطور که به زودی مشخص شد، دیسانتیس نتوانست به پایگاه وفادار ترامپ متشکل از رای دهندگان محافظه کار که هنوز به نامزد خود اعتقاد داشتند، متوسل شود، و در عین حال جمهوری خواهان میانه رو را که امیدوار بودند رای خود را به کسی که علاقه ای به جنگ قدرت نداشت، بیمناک کند. برنامه های درسی مدارس

دیسانتیس با ترامپ مخالفت کرده و مدعی است که ترامپ به وعده‌های ریاست‌جمهوری که در دوران تصدی خود داده بود، حتی در مورد ساختن دیوار بدنام خود با مکزیک، عمل نکرده است. ترامپ در پاسخ دوست جمهوری‌خواه خود را «انتقام‌جوی روندز» توصیف کرد و به او توصیه کرد «پیوند شخصیت» انجام شود.

دیوید بیتمن، دانشمند علوم سیاسی در کورنل، آن را خلاصه می کند: «وقتی او سعی می کند به اندازه ترامپ غریزی باشد، عجیب به نظر می رسد.

نامزدهای جایگزین

خبر خوب این است که حتی اگر DeSantis شکست بخورد، او تنها نامزد طرفدار رمزنگاری نیست.

رابرت کندی جونیور در دستان دموکرات بود که آشکارا اعتراف کرد که برای هر یک از فرزندانش 2 بیت کوین خریده است. وجود دارد. او همچنین اعلام کرد که پذیرش کمک های مالی کمپین در بیت کوین را آغاز خواهد کرد و در صورت انتخاب به عنوان رئیس جمهور، این ارز را از مالیات بر عایدی سرمایه معاف خواهد کرد.

کندی حتی قول داد در صورت پیروزی از دلار آمریکا با بیت کوین حمایت کند. با این حال، در اواخر جولای، تنها 9 درصد از دموکرات ها دیدگاه مثبتی نسبت به کندی داشتند. کلماتی مانند «دیوانه»، «خطرناک»، «دیوانه»، «دیوانه»، «توطئه» و «دیوانه» از جمله پرکاربردترین آنها بودند. محبوب برای توصیف جزیره.

شاید هنوز دور از محبوبیت آشکار، جوانترین نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری، ویوک راماسوامی، سطح دیدگاه های مطلوب خود را از 16 درصد در آوریل به 27.2 درصد در ماه آگوست افزایش دهد و در نظرسنجی ها پس از ترامپ و دیسانتیس در رتبه سوم قرار گرفت.

این نامزد که توسط کارآفرین ایلان ماسک “بسیار امیدوار کننده” خوانده می شود، برای یک صنعت ارز دیجیتال قوی تر در ایالات متحده فشار آورده است و همچنین BTC را برای کمک های مالی کمپین می پذیرد، حتی توکن های غیر قابل تعویض (NFT) را به اهداکنندگان واجد شرایط ارائه می دهد.

یکی از مشکلات آشکار این است که راماسوامی کمتر از کندی عجیب و غریب نیست و آیانا پرسلی نماینده ماساچوست را با جادوگر بزرگ کوکلاکس کلان (پرسلی سیاه است) مقایسه می کند و آهنگ های امینم را در مراسم رپ می کند. از آن زمان این خواننده رپ از راماسوامی خواسته است این کار را متوقف کند.

مارتین دوبل، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل پلتفرم کریپتو Engage، گفت: «در مورد فرماندار DeSantis، فکر می‌کنم برای برخی تعجب‌آور است که او می‌تواند برنده یا برنده مناظره اخیر باشد. کمک های مالی به کمپین های سیاسی Cointelegraph.

در واقع، طبق نظرسنجی های انجام شده پس از اولین مناظره نامزدهای جمهوری خواه، 29 درصد از کسانی که این مناظره را تماشا کردند، دیسانتیس را به عنوان بهترین مجری شب ارزیابی کردند.

با این حال، 26 درصد از شرکت کنندگان در نظرسنجی راماسوامی را به عنوان قهرمان مناظره انتخاب کردند. همچنین لازم به ذکر است که دونالد ترامپ در این گفتگو حضور نداشت.

با این حال، دوبل فکر نمی‌کند که یک نفر را باید «نامزد رمزنگاری» در نظر گرفت، و همچنین نباید یک حزب واحد را حزب طرفدار رمزارزها نامید.

او گفت: «سوق دادن فناوری مالی به این فضای سیاسی قطبی یک استراتژی سازنده نخواهد بود. به‌جای اینکه ارزهای دیجیتال را پشت سر یک نامزد، حزب یا دیگری قرار دهیم، باید پل‌هایی بسازیم و با مردم در جایی که هستند ملاقات کنیم تا در مورد سیاست‌ها کجا و چگونه صحبت کنند.»

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند

دیو وایزبرگر، مدیر عامل پلتفرم معاملات الگوریتمی CoinRoutes، معتقد است که نامزدها تنها کسانی نیستند که می توانند بر مقررات ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارند. او به کوین تلگراف گفت: «حتی اگر دولت فعلی بایدن خصومت آشکاری نسبت به دارایی های دیجیتال داشته باشد، اگر نظرسنجی ها به آنها بگویند که این کار را انجام دهند، ممکن است سیاست های خود را تغییر دهند.

شاید بزرگترین فتنه باقی مانده کارت رمزنگاری دونالد ترامپ برای سال 2024 باشد. این سیاستمدار که در دوران ریاست جمهوری خود از بیت کوین انتقاد می کرد، اخیراً مشخص شد که بیش از 2.8 میلیون دلار در کیف پول اتریوم خود و همچنین بیش از 4.8 میلیون دلار از هزینه های مجوز مربوط به NFT دارد. مجموعه هایی با استفاده از تصویر او
نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید