رومانی برای راه اندازی بازار ملی NFT: خبرنامه Nifty، 19 تا 25 آوریل


خانه حراج ساتبیز قرار است NFTهایی را که بخشی از مجموعه دیجیتالی صندوق سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در حال سقوط Three Arrows Capital هستند، بفروشد.

در خبرنامه این هفته، بخوانید که چگونه رومانی قصد دارد با استفاده از NFT، پذیرش Web3 را در این کشور هدایت کند. ببینید چگونه صندوق سرمایه گذاری ورشکسته ساتبی، Three Arrows Capital برخی از NFT های خود را به حراج می گذارد. از سوی دیگر، بیاموزید که چگونه بازی‌ها و توکن‌سازی منجر به بلوغ فضای NFT شد و چگونه یک روز پس از شروع دومین مهمانی ترامپ NFT تخلیه شد. و Nifty News را در این هفته فراموش نکنید که پیروزی آزمایشگاه یوگا در دادگاه را پوشش می دهد.

رومانی با بازار ملی NFT به Web3 متصل می شود

موسسه ملی تحقیق و توسعه انفورماتیک رومانی، معروف به ICI Bucharest، اعلام کرده است که یک پلتفرم NFT سازمانی را راه‌اندازی می‌کند تا پذیرش Web3 در این کشور را هدایت کند.

به گفته Paul Niculescu-Mizil Gheorghe، هماهنگ کننده آزمایشگاه بلاک چین ICI Bucharest، NFT ها به دلیل توانایی ذاتی خود در ایجاد دارایی های منحصر به فرد و کمیاب، به دارایی های ارزشمندی برای موسسات تبدیل شده اند. Gheorghe گفت که این را می توان در بسیاری از موارد استفاده اعمال کرد.

ادامه مطلب…

ساتبیز بخشی از مجموعه هنر دیجیتال 3AC را به حراج می گذارد

کارگزار هنرهای زیبا ساتبیز اعلام کرده است که برخی از آثار هنری NFT را که به عنوان بخشی از سبد دیجیتالی صندوق سرمایه گذاری در حال فروپاشی Three Arrows Capital (3AC) گرد هم آمده اند را به حراج می گذارد. مایکل بوهانا، مدیر ساتبی، این حراج را با هفت NFT آغاز خواهد کرد.

این حراج شامل یک کریپتوپانک زامبی، یک اتوگلیف و “غاز طلایی” است که توسط بنیانگذاران 3AC به قیمت تقریبی 5.8 میلیون دلار در اتر (ETH) خریداری شده است.

ادامه مطلب…

NFT.NYC: بازی‌ها و توکن‌سازی صنعت NFT را قادر می‌سازد به بلوغ برسد

در کنفرانس اخیر NFT.NYC 2023، تیم زمینی Cointelegraph با شرکت‌ها و توسعه‌دهندگان صحبت کرد تا دریابد که چگونه پروژه‌های بازی مبتنی بر NFT آنلاین می‌شوند و صنعت را قادر می‌سازند به بلوغ برسد.

الکس کانولی یکی از بنیانگذاران Immutable گفت که رقابت در بازی‌های Web3 افزایش یافته است زیرا پروژه‌های جدید با هدف رسیدگی به چالش‌هایی مانند قابلیت همکاری هستند.

ادامه مطلب…

NFT های جدید ترامپ در روز اول فروخته شدند

مجموعه دوم NFT که مجوز نام و تصویر دونالد ترامپ را صادر می کند در 19 آوریل فروخته شد. مجموع این مجموعه بیش از 4.6 میلیون دلار بوده و شامل 47000 NFT ترامپ به ارزش هر کدام 99 دلار است.

علیرغم این واقعیت که تصویر ترامپ در NFTها مرکزی است، این مجموعه نه تحت مالکیت و مدیریت ترامپ و نه سازمان ترامپ است. در عوض از نام و تصویر رئیس جمهور سابق آمریکا تحت مجوز پولی استفاده می کند.

ادامه مطلب…

Nifty News: آزمایشگاه یوگا برنده نبرد دادگاه شد، ماندالا بر روی Metaverse Polkadot افتاد و موارد دیگر

بازی واقعیت افزوده زنجیره‌ای متقاطع (AR) Mandala Metaverse یک NFT را منتشر می‌کند که توسط شبکه Astar چترباز پولکادوت میزبانی می‌شود. دانلود با نام “Cryptonauts” شامل آواتارهایی است که به شخصیت های قابل بازی در بازی تبدیل می شوند. در همین حال، آزمایشگاه‌های یوگا یک پیروزی بزرگ را در نبرد دادگاه با خالق مجموعه کپی‌برداری Bored Ape Yacht Club RR/BAYC کسب کرده است.

ادامه مطلب…

پادکست NFT STEEZ COINTELEGRAPH را کنترل کنید

از شما برای خواندن این خلاصه از برجسته ترین تحولات هفته در زمینه NFT سپاسگزاریم. چهارشنبه آینده برای گزارش ها و بینش های بیشتر در مورد این زمینه فعال در حال توسعه بازگردید.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید