اعضای تیم Rogue Pepecoin مسئول برداشت های متعدد 16 میلیون دلاری PEPE بودند


در اعلامیه به جامعه PEPE ادعا شد که سه عضو سابق بودجه پروژه را سرقت کرده و سپس تمام کنترل را به تنها عضو باقی مانده واگذار کردند.

شرایط پشت برداشت اسرارآمیز 16 میلیون دلار از کیف پول چند امضایی پروژه Pepecoin (PEPE) ظاهراً با اشاره به سه عضو سابق تیم که مرتکب کلاهبرداری شده بودند فاش شد.

در 24 آگوست، پس از اینکه جامعه متوجه شد که 16 میلیون دلار PEPE از کیف پول چند امضایی Pepe خارج شده و به صرافی های مختلف ارسال شده است، قیمت PEPE حدود 15٪ کاهش یافت، زیرا ترس از کلاهبرداری احتمالی وجود دارد.

برای روشن شدن موضوع در پستی در X (توئیتر)، یکی از اعضای موسس ناشناس پشت Pepecoin یک اطلاعیه انجمن در @pepecoineth منتشر کرد و جزئیات ادعای آنها را توضیح داد.

طبق این بیانیه، سه عضو تیم به طور ناگهانی وجوه چند امضایی را دزدیدند و سپس پروژه را به طور کامل رها کردند و کنترل کامل را به تنها عضو باقی‌مانده دادند.

«چند امضایی ایجاد شد تا نیاز به حضور 4/3 امضاکنندگان برای تصویب باشد. دیروز این 3 عضو سابق تیم به دنبال من آمدند، وارد چند امضا شدند، 60 درصد از 16 تریلیون / 26 تریلیون توکن چند امضایی را دزدیدند و آنها را برای فروش به صرافی ها فرستادند.

سپس آنها برای پاک کردن هرگونه وابستگی به $PEPE خود را چند امضا کردند، تمام حساب‌های اجتماعی خود را حذف کردند و چیزی جز پیامی برای من باقی نگذاشتند که می‌گوید «multisig به‌روزرسانی شد، شما اکنون کنترل کامل دارید». اضافه کردند.

این عضو موسس ادعا کرد که حساب X و 10 تریلیون PEPE باقی مانده در Multisig اکنون در دستان امنی هستند، وجوه به یک کیف پول جدید منتقل می شود، جایی که آنها “تا زمانی که استفاده یا سوختن اتفاق بیفتد، با خیال راحت استراحت می کنند.”

همچنین ادعا شده است که کار با این اعضای سابق از زمان راه اندازی Pepecoin در ماه آوریل دشوار بوده است و مانع از پیشرفت پروژه در اهداف مختلف شده است.

مرتبط با: نهنگ PEPE از آخرین فرصت استفاده می کند و 529 هزار دلار توکن می خرد

عضو باقی مانده ادعا کرد که اکنون که بازیگران بد رفته اند، آنها کار درستی را برای جامعه PEPE انجام خواهند داد.

آنها گفتند: «$PEPE از زمان شروعش متأسفانه با درگیری‌های داخلی مواجه بوده است، زیرا بخشی از تیم متشکل از بازیگران بدی است که توسط منیت‌های بزرگ و طمع هدایت می‌شوند.»

“در حالی که ما آنچه را که در حال انجام است پردازش می کنیم، من مشتاقانه منتظر آینده ای هستم که در آن بتوانم برای $PEPE با بهترین نیت های جامعه و نشانه ها در ذهن کار کنم، بدون اعضای تیم سهل انگاری و وضعیت قفل شده چند امضایی که من را از انجام کاری باز می دارد. بهترین. ”

واکنش‌های متفاوتی به این نظرات وجود داشت. برخی از این اعلامیه حمایت کردند یا در حال افزایش بودند، در حالی که برخی دیگر صحت این ادعاها را زیر سوال بردند.

نظرات در مورد اعلان Pepecoin. منبع: X

طبق داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، قیمت PEPE با 5.7 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.000000895278 دلار رسیده است که ارزش بازار فعلی آن 382.7 میلیون دلار است.

مجله: صرافی های کریپتو واقعاً با پول شما چه می کنند؟
نویسنده: Brian Quarmby

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید