Roger Ver Important Ross Ulbricht بیت کوین (BTC) X Post را منتشر کرد


تصویر جلد از طریق Flic.kr

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

فهرست

  • توییت مهم راجر ور در مورد اولبریخت
  • آخرین کتاب راجر ور در مورد بیت کوین

راجر ور «Bitcoin Jesus» سابق، که سال‌ها به عنوان مدافع سرسخت بیت‌کوین کش شناخته می‌شد، از پلتفرم X (که قبلاً توییتر معروف بود) برای یادآوری به جامعه ارزهای دیجیتال راس اولبریخت، بنیانگذار بازار تاریک‌نت جاده ابریشم، استفاده کرد. .

توییت مهم راجر ور در مورد اولبریخت

ور به جامعه یادآوری کرد که اولبریخت به حبس ابد مضاعف بدون هیچ شانسی برای آزادی مشروط محکوم شد. اولبریخت در سال 2013 هنگامی که 29 ساله بود دستگیر شد. جاده ابریشم که در آن مواد مخدر غیرقانونی در ازای بیت کوین معامله می شد نیز در همان سال بسته شد.

او از همان سال در زندان به سر می برد و 11 سال را پشت میله های زندان گذراند. او در 27 مارس 40 ساله شد.

راجر ور تاکید کرد که ایجاد جاده ابریشم و تمام تجارتی که در آن انجام شد برای معرفی بیت کوین به جهان بسیار مهم بود و پیوندی به وب سایت خود اضافه کرد که در آن هر کسی می تواند طوماری را امضا کند و از مقامات ایالات متحده می خواهد که او را آزاد کنند. در حال حاضر نزدیک به 600000 نفر امضای خود را گذاشته اند. ور نوشت: “جرم” او ایجاد یک وب سایت بود که در آن مردم می توانستند آزادانه بدون اجازه دولت تجارت کنند.

آخرین کتاب راجر ور در مورد بیت کوین

اخیرا راجر ور با همکاری استیو پترسون کتابی به نام «ربای بیت کوین» نوشته است. در این کتاب، ور به جزئیات دیدگاه خود مبنی بر اینکه به دنبال خروج ساتوشی ناکاموتو از حوزه عمومی، بیت کوین در دستان گروه محدودی از توسعه دهندگان قرار گرفت که بیت کوین را به دلخواه خود اصلاح کردند و در نتیجه ارز دیجیتال پیشگام ایجاد شده به عنوان جایگزین را مختل کردند. به پول و بانک های مرکزی تحت کنترل دولت.

آدام بک، یکی از اولین بیت کوین‌دارانی که شخصاً با ساتوشی مکاتبه کرد و بعداً شبکه لایتنینگ بیت‌کوین را تأسیس کرد، در توییتی به ور خطاب کرد و به او پیشنهاد بازگشت به بیت‌کوین را داد. اما سامسون مو، یکی دیگر از کارشناسان برجسته بیت کوین و افسر ارشد استراتژی در آدام بک بلاک استریم، این موضوع را رد کرد و گفت که ور باید در بیت کوین کش باقی بماند.
نویسنده: Yuri Molchan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید