Robinhood معاملات سهام ایالات متحده را به بازار بریتانیا خواهد آورد


ولادیمیر تنف، مدیرعامل Robinhood در مصاحبه ای با بلومبرگ گفت که این شرکت همچنان بر روی جاه طلبی های جهانی خود متمرکز است و گسترش در بریتانیا گامی به سوی آن است.

پلتفرم معاملات آنلاین Robinhood در تلاشی دیگر برای گسترش تجارت خود در سطح بین المللی، برنامه های خود را برای راه اندازی اپلیکیشن بازار سهام خود در بریتانیا اعلام کرده است.

ولادیمیر تنف، یکی از بنیانگذاران و مدیر عامل شرکت Robinhood در مصاحبه با بلومبرگ گفت که این برنامه در حال حاضر لیست انتظاری را برای کسانی که می خواهند دسترسی زودهنگام دارند، باز کرده است. این مدیر اجرایی اضافه کرد که این شرکت در حال آماده شدن است تا پلتفرم خود را به تدریج در اوایل سال 2024 برای همه در بریتانیا باز کند. تنف توضیح داد.

“هدف این است که Robinhood بهترین مکان برای سرمایه گذاری در سهام ایالات متحده و دلار آمریکا برای بازار بریتانیا باشد، و ما معتقدیم که می توانیم این نیاز را بهتر از هر کس دیگری برآورده کنیم.”

این راه اندازی به بازار بریتانیا امکان داد و ستد 6000 سهم ایالات متحده را می دهد. به گفته تنف، Robinhood ویژگی تجارت 24 ساعته خود را در بریتانیا نیز در دسترس قرار خواهد داد. به گفته تنف، این ویژگی به تازگی در ایالات متحده پیاده سازی شده است.

مرتبط با: ARK کتی وود 1.1 میلیون سهام رابینهود را در یک روز جمع آوری کرد

این حرکت تلاش رابینهود برای دستیابی به یک بازار جهانی تر را دوباره آغاز می کند. من آرزو دارم رابینهود یک شرکت جهانی باشد. تنف گفت: «این برنامه ما از همان ابتدا بود.

من و بایجو این شرکت را به عنوان مهاجران و فرزندان مهاجران تأسیس کردیم و به این ترتیب، ایده بهتر کردن خدماتمان بود. […] تنف در این مصاحبه گفت: “چشم اندازی که برای همه در جهان قابل دسترسی باشد، چشم اندازی بود که از همان ابتدا در ذهن داشتم.”

این اولین باری نیست که Robinhood سعی در ورود به بازار بریتانیا دارد. در سال 2019، این شرکت پس از دریافت تاییدیه از اداره رفتار مالی (FCA)، یکی از تنظیم کننده های پیشرو بریتانیا، به دنبال راه اندازی اپلیکیشن تجاری خود در بریتانیا بود. با این حال، در سال 2020، این شرکت اعلام کرد که راه اندازی خود در بریتانیا را به تعویق می اندازد و برنامه های توسعه جهانی خود را به طور نامحدود متوقف می کند.

مجله: AI Eye: 25000 سرمایه‌گذار روی سهام ChatGPT شرط می‌بندند، هوش مصنوعی در تاس‌های پرتاب شده و غیره شرط می‌بندد.


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید