درآمد سه ماهه اول کریپتو Robinhood نسبت به سال قبل 30 درصد کاهش یافته است


پول دریافتی برای تجارت رمزنگاری این اپلیکیشن تجاری از 54 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2022 به 38 میلیون دلار در سه ماهه اول سال 2023 افزایش یافت.

نتایج سه ماهه اول برای ارزهای دیجیتال و اپلیکیشن معاملاتی سهام Robinhood منتشر شده است، به طوری که این شرکت گزارش داده است که درآمد سالانه 30 درصدی برای تجارت تجارت ارزهای دیجیتال خود کاهش یافته است.

درآمد سه ماهه اول سال 2023 رابینهود که در 10 می منتشر شد، 38 میلیون دلار درآمد از تجارت کریپتو در این دوره نشان داد که از 54 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022 کمتر است.

با این حال، درآمد خالص کلی رابینهود نسبت به سال قبل افزایش یافت و در سه ماهه اول سال 2023 به 441 میلیون دلار رسید در مقایسه با 299 میلیون دلار در سه ماهه اول 2022 – افزایش تقریباً 47.5 درصدی.

درآمد تراکنش های رمزنگاری شده برای Robinhood (سبز تیره) منبع: Robinhood

درآمدهای سه ماهه اول سال 2023 نیز نسبت به سه ماهه قبل 16 درصد افزایش یافته است.

مرتبط با: S&P Global به دنبال ارزیابی حساسیت دارایی های رمزنگاری به ریسک های کلان اقتصادی است.اس

نزدیک به 12 میلیارد دلار کریپتو که در حال حاضر تحت نظارت برنامه معاملاتی است، علیرغم کاهش 40 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته، 50 درصد نسبت به سه ماهه نسبت به فصل گذشته افزایش یافته است.

ارز رمزنگاری شده رابینهود در حبس (سبز روشن) سود سه ماهه داشته و به 12 میلیارد دلار رسیده است، همان رقم دو سال پیش. منبع: رابینهود

مجله: 3.4 میلیارد دلار بیت کوین در جعبه پاپ کورن – داستان هکر جاده ابریشم

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید