Robinhood انتقال عظیم Dogecoin را ثبت می کند


طبق آخرین به روز رسانی Whale Alert، نزدیک به 13 میلیون دلار Dogecoin (DOGE) فروخته شده است. منتقل شده از یک کیف پول ناشناخته تا برنامه سرمایه گذاری بدون کمیسیون Robinhood.

این اولین انتقال بزرگ DOGE توسط Whale Alert به پلتفرم از 5 ژوئن است. در آن زمان، 32.6 میلیون دلار DOGE به پلتفرم منتقل شد.

بر اساس گزارش سه ماهه اول Robinhood، کاربران Robinhood دارای 7.36 میلیارد دلار در DOGE هستند. این دومین ارز دیجیتال محبوب در این پلتفرم است (فقط پس از بیت کوین).

مرتبط با

بث کیندیگ، تحلیلگر ارشد فناوری در صندوق I/O، اخیراً خاطرنشان کرد که Robinhood ریسک تمرکز بالایی بر روی Dogecoin از نظر حجم معاملات ارزهای دیجیتال دارد. او گفت: کاهش ماهانه حجم معاملات در آوریل و می با کاهش نوسانات و حجم دلار DOGE همراه است. نوشت.

Dogecoin ETF؟

در طی مصاحبه اخیر، آرتور هیز، مدیرعامل سابق BitMEX پیش بینی کرد که یک صندوق قابل معامله در بورس Dogecoin (ETF) ممکن است تا پایان این چرخه بازار ایجاد شود.

مرتبط با

هیز، میم کوین را به عنوان “برند لوکس” صنعت ارزهای دیجیتال توصیف کرد.

پیش بینی آن بر این واقعیت استوار است که قدیمی ترین میم سکه با ارزش بازار بالا است. Dogecoin مدت کوتاهی پس از راه اندازی در دسامبر 2013 به شهرت رسید و محبوبیت خود را در اوایل سال 2021 افزایش داد.

این کارآفرین بحث‌برانگیز همچنین اشاره کرد که Dogecoin سال‌ها در فهرست Robinhood قرار گرفته است.

پسندیدن گزارش شده توسط U.Todayبیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران Dogecoin، شایعات DOGE ETF در ماه گذشته را کم اهمیت دانست و استدلال کرد که عرضه چنین محصولی برای او بعید به نظر می رسد.


نویسنده: Alex Dovbnya

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید