Robinhood یک اطلاعیه مهم برای کاربران Uniswap می دهد


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری، با تماس با کارشناسان مالی، تحقیقات خود را انجام دهید. ما معتقدیم همه محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

طبق اعلامیه اخیر کارگزاری آنلاین محبوب Robinhood، کاربران برنامه تلفن همراه Uniswap به لطف ادغام Robinhood Connect، اکنون می توانند دارایی های رمزنگاری شده را مستقیماً با استفاده از موجودی Robinhood خود خریداری کنند.

همانطور که در یک پست وبلاگ رسمی گفته شد، کاربران برنامه تلفن همراه Uniswap اکنون می توانند ارزهای دیجیتال را مستقیماً از موجودی Robinhood خود با کارت نقدی، از طریق انتقال سیمی یا با استفاده از Robinhood Connect خریداری کنند. این گزینه فقط برای کاربران ایالات متحده در دسترس است.

برای بزرگداشت این راه‌اندازی، Robinhood به مشتریانی که برای اولین‌بار Robinhood Connect که حداقل 10 دلار ارز دیجیتال را با استفاده از Robinhood Connect در برنامه تلفن همراه Uniswap خریداری می‌کنند، پاداش می‌دهد. این دسته از کاربران شانس برنده شدن 10 دلار در USDC را دارند.

این توسعه یک گام مهم در افزایش دسترسی و راحتی برای سرمایه‌گذاران کریپتو است و به آنها امکان می‌دهد به طور یکپارچه بین پلتفرم‌ها جابجا شوند و به طیف گسترده‌تری از دارایی‌های دیجیتال دسترسی داشته باشند.

ادغام لینک رابینهود این ویژگی در برنامه تلفن همراه Uniswap گسترش قابل توجهی از قابلیت‌های Uniswap را نشان می‌دهد و به کاربران این امکان را می‌دهد تا با استفاده از موجودی Robinhood موجود، ارزهای دیجیتال را مستقیماً از پلتفرم Uniswap خریداری کنند.

آوریل گذشته شاهد اعلامیه‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال از سوی Robinhood بودیم. کیف پول Robinhood اکنون از صرافی های زنجیره ای در شبکه اثبات سهام (PoS) Polygon پشتیبانی می کند.

اپلیکیشن محبوب معاملات سهام و کریپتو در ماه آوریل اعلام کرد که Shiba Inu (SHIB)، Avalanche (AVAX) و Compound (COMP) اکنون برای ساکنان ایالت نیویورک در دسترس است و به کاربران امکان می دهد این ارزهای دیجیتال را از طریق Robinhood خریداری، بفروشند و معامله کنند. برنامه اعلام کرد که تجارت را مجاز می کند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید