Robinhood تمام ETF های بیت کوین نقطه ای را برای معامله فهرست می کند: جزئیات


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در کمتر از 24 ساعت از زمانی که ولاد تنف، مدیر اجرایی Robinhood قول داد که ETF های بیت کوین را فهرست کند، 11 محصول فعال تایید شده اکنون برای تجارت در برنامه فعال هستند. همانطور که این شرکت اعلام کرد، سرمایه گذاران خرد اکنون می توانند ETF را خریداری کنند و به طور خاص اشاره کرد که ETF ها در هر دو حساب بازنشستگی و کارگزاری در دسترس هستند.

Robinhood گفت که کاربران برنامه‌اش که به دنبال خرید ETF بیت‌کوین هستند، می‌توانند این کار را به همان روشی که هر سهام معمولی یا ETF خریداری می‌کنند، انجام دهند. همانطور که مشخص است، Robinhood تجارت بدون کمیسیون در ETF ها را ارائه می دهد. این موضوع Robinhood را به یکی از ارزان ترین مکان ها برای خرید محصول مالی تازه راه اندازی شده تبدیل می کند.

این اپلیکیشن معاملاتی اعلام کرد که کاربران می‌توانند علی‌رغم فهرست ETF مستقیماً بیت‌کوین را خریداری کنند، که نشان‌دهنده تعهد آن به دموکراتیک کردن دسترسی به مرتبط‌ترین محصولات مالی است. اگرچه Robinhood در بسیاری از بازارها فعالیت می کند، این شرکت تأیید کرد که 11 ETF بیت کوین آن تنها برای مشتریان ساکن در ایالات متحده در دسترس است.

در پاسخ به درخواست‌های قانونی، Robinhood جزئیات افشای ریسک مربوط به ETF بیت‌کوین را که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) مورد نیاز است، ارائه کرد.

اولین روز معاملاتی ETF های بیت کوین: داده های مهم

اولین روز معاملاتی برای تمام 11 ETF بیت کوین نقطه ای، هم از نظر تعداد مورد انتظار تراکنش و هم از نظر حجم، چشمگیر بود.

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، تعداد کل تراکنش های ثبت شده ETF ها 700,000 است، در حالی که پیشنهاد Grayscale با 246,340 تراکنش در رتبه اول قرار دارد. بلک راک با 174720 تراکنش در انتهای جدول قرار داشت و WisdomTree و Hashdex به ترتیب با 3228 و 2227 تراکنش در انتهای جدول قرار داشتند.

از نظر حجم، Grayscale با 2.093 میلیارد دلار حجم تراکنش پیشتاز شد و کل معاملات را به 4.11 میلیارد دلار رساند. این رقم از ETF معاملات آتی ProShares که در سال 2021 ثبت شده بود، 1.1 میلیارد دلار است.


نویسنده: Godfrey Benjamin

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید