Robinhood راه‌اندازی سطح شیبدار فیات به کریپتو برای کیف‌پول‌ها و DApp‌های خود محافظت می‌کند


Robinhood Markets راه اندازی سرویس جدید Robinhood Connect و به روز رسانی های متعدد برنامه خود را اعلام کرده است.

راه‌اندازی Robinhood Connect، لانچر فیات کریپتو با پشتیبانی از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) و کیف پول‌های خود ذخیره‌سازی، در ۲۷ آوریل در Consensus 2023 اعلام شد.

Robinhood Connect که به عنوان رقیبی برای خدمات مشابه مانند Coinbase Pay و MoonPay قرار دارد، اساساً به کاربران اجازه می دهد تا ارزهای دیجیتال را مستقیماً از کیف پول نگهبان خود یا به صورت محلی در DApps با استفاده از کارت اعتباری یا بدهی خریداری و بفروشند.

Robinhood Connect با پروژه های Web3 یکپارچه شده است زیرا توسعه دهندگان می توانند این سرویس را مستقیماً در برنامه ها جاسازی کنند. این به مشتریان امکان می‌دهد به اعتبارنامه Robinhood به صورت محلی در DApps دسترسی داشته باشند، بدون اینکه نیازی به باز کردن جداگانه وب‌سایت یا برنامه Robinhood برای ورود به سیستم و تراکنش داشته باشند.

در حال حاضر، این سرویس تنها در اکوسیستم های MyDoge، Giddy و Slingshot در دسترس است، اما به زودی پشتیبانی از Exodus و Phantom اعلام شده است.

یوهان کربرات، مدیر عامل Robinhood Crypto، در یک پست وبلاگ شرکت توضیح داد که این سرویس به امید جذب افراد بیشتری به فضای ارزهای دیجیتال در حال توسعه است:

کریپتو و وب 3 این پتانسیل را دارند که آینده سیستم مالی را به سمت بهتر شدن تغییر دهند، اما ما می دانیم که هنوز موانع مهمی وجود دارد که مانع پذیرش گسترده تر می شود.

بازار سرویس‌های فیات به کریپتو مانند Robinhood Connect دقیقاً شلوغ نیست، اما Robinhood یکی از تنها شرکت‌هایی است که وارد فضای سنتی مرتبط با امور مالی شده است.

از ژانویه 2023، Robinhood ادعا می کند که در مجموع 23 میلیون حساب کاربری و 74.7 میلیارد دلار دارایی تحت قیمومت دارد. این به طور قابل توجهی کمتر از ادعای 110 میلیون کاربر تأیید شده کوین بیس است، اما تعداد دارایی ها مشابه است (کوین بیس می گوید 80 میلیارد دلار دارایی روی پلتفرم دارد). برای مقایسه، شرکت های رقیب MoonPay و Webull به ترتیب پنج و 13 میلیون کاربر دارند.

در کنار راه اندازی Robinhood Connect، این شرکت همچنین تغییرات متعددی را در برنامه Robinhood اعلام کرد، مانند توانایی اجرای سفارشات پیشرفته از طریق دستورات توقف و دستورات توقف محدود.

مرتبط با: هیئت مدیره رابینهود با خرید 578 میلیون دلار از سهام سام بنکمن-فرید موافقت کرد

خدمات جدید و ارتقاء برنامه ها تنها چند ماه پس از راه اندازی کیف پول نظارت شخصی خود برند Robinhood در اپ استور iOS انجام شد که در حال حاضر دارای رتبه 3.9 ستاره و رتبه 144 در دانلودها در رده مالی است.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید