هدیه PEPE رابینهود اروپا پخش می شود


تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

Robinhood Crypto Europe، زیرمجموعه اتحادیه اروپا Robinhood، یک هدایای هیجان انگیز برای کاربران خود با توکن های PEPE اعلام کرده است. در دسامبر 2023، Robinhood سرویس رمزنگاری خود را در اتحادیه اروپا راه اندازی کرد که به کاربران امکان خرید و فروش ارزهای دیجیتال مختلف را می داد.

Robinhood Crypto Europe در توییتی اعلام کرد که ایردراپ PEPE را آغاز کرده است. کاربران باید با یک برنامه مجاز ثبت نام کنند تا واجد شرایط 500000 PEPE airdrop باشند. این تخفیف از امروز 29 اردیبهشت آغاز شده و تا 2 ژوئن ادامه خواهد داشت.

PEPE، یک توکن ERC20 در شبکه اتریوم، در آوریل 2023 به عنوان ادای احترام به قورباغه نمادین Pepe که در دهه 2000 محبوبیت زیادی کسب کرد، راه اندازی شد. با حداکثر عرضه 420.69 تریلیون توکن، PEPE به سرعت در میان کلکسیونرهای میم سکه محبوب شده است.

مرتبط با

PEPE یکی از بزرگترین ذینفعان آخرین رالی قیمتی بود که توسط تاییدیه ETF اتریوم انجام شد و در 27 می به بالاترین قیمت 0.00001718 دلاری رسید. PEPE بعداً از نظر ارزش بازار به 20 ارز دیجیتال برتر راه یافت و با ارزش بازار 6.35 میلیارد دلار به بیستمین ارز دیجیتال بزرگ تبدیل شد. .

در زمان نوشتن این مقاله، PEPE در 24 ساعت گذشته 7.93 درصد کاهش یافته و به 0.00001509 دلار رسیده است زیرا سرمایه گذاران سود می برند.

همانطور که در یک پست وبلاگ رسمی گفته شد، مشتریان جدید در مناطق خاصی که قبلاً هرگز حساب Robinhood Crypto نداشته اند و بین 29 می تا 2 ژوئن برای یک حساب Robinhood Europe درخواست داده و تأیید شده اند، واجد شرایط ایردراپ خواهند بود.

مشتریان واجد شرایطی که معیارها را برآورده می کنند و مشتریان جدیدی را نمایندگی می کنند که مستقیماً توسط Robinhood Crypto در مورد پیشنهاد در طول دوره با آنها تماس گرفته شده است، یک بار پاداش 500000 PEPE دریافت خواهند کرد. مبالغ جوایز در هفته اول پس از اتمام دوره پیشنهاد توزیع خواهد شد.

در میان هیجان قرعه کشی، سرمایه گذاران رمزارز باید مراقب باشند زیرا بازیگران بد ممکن است بخواهند از این فرصت برای کلاهبرداری از دارندگان بی خبر استفاده کنند.
نویسنده: Tomiwabold Olajide

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید