مدیر عامل Robinhood راه اندازی آزمایشگاه هوش مصنوعی Tenev را اعلام کرد


فهرست

  • مدیر عامل Robinhood آزمایشگاه هوش مصنوعی ریاضی Harmonic را راه اندازی کرد
  • رابینهود با خرید Bitstamp خبرساز می شود

مدیر عامل Robinhood اذعان می کند که اگرچه برنامه های قابل اعتماد بسیاری در بخش چت ربات های متنی هوش مصنوعی وجود دارد، اما این فضا هنوز نیاز مبرمی به ابزاری سریع و قوی برای عملیات ریاضی دارد.

مدیر عامل Robinhood آزمایشگاه هوش مصنوعی ریاضی Harmonic را راه اندازی کرد

ولاد تنف، مدیر عامل پلتفرم تجاری محبوب Robinhood، از ایجاد Harmony، یک آزمایشگاه تحقیقاتی تجاری هوش مصنوعی خبر داد. تنف در حساب X (توئیتر سابق) خود به اشتراک گذاشت که این استارتاپ بر روی ایجاد ابر هوش ریاضی (MSI) تمرکز خواهد کرد.

در این مورد، ابرهوش ریاضی را باید هوش مصنوعی دانست که توانایی‌های استدلال ریاضی آن از همه انسان‌ها برتر است.

در حالی که مدل‌های زبان بزرگ مدرن قادر به تولید زبان انسان‌مانند و انسان‌مانند هستند، در مورد عملیات ریاضی عملکرد بسیار کمتری دارند.

در همین حال، پیاده‌سازی ابزارهای ریاضی مبتنی بر هوش مصنوعی می‌تواند برای طیف وسیعی از رشته‌های علمی از اهمیت بالایی برخوردار باشد:

ریاضیات توسط انسان های اولیه به عنوان ابزاری ارزشمند برای حل این مشکل یک بار و برای همیشه اختراع شد. این به ما اجازه می دهد تا به طور دقیق یک حقیقت مشترک را تعریف کنیم و با آن هماهنگ کنیم و اساس تمام اکتشافات علمی است.

ابتکار جدید Tenev به جای برآوردن نیازهای رو به رشد با ساخت “مدل های زبانی بزرگتر و بزرگتر” بر ابزارهای چند منظوره و قابل تأیید دقیق متمرکز خواهد بود.

رابینهود با خرید Bitstamp خبرساز می شود

تنف، کهنه‌کار هوش مصنوعی استنفورد و تودور آخیم، مدیر ارشد فناوری Helm.ai را به‌عنوان مدیر عامل جدید این سرمایه‌گذاری معرفی کرد. مدیرعامل Robinhood نقش رئیس اجرایی را بر عهده خواهد گرفت.

در این بیانیه آمده است که پروژه جدید جدا از Robinhood اجرا می شود و Tenev در موقعیت غیر عملیاتی قرار می گیرد.

همانطور که قبلا در U.Today گزارش شده بود، Robinhood تصمیم گرفت غول ارز دیجیتال Bitstamp را به قیمت 200 میلیون دلار خریداری کند.

مرتبط با

پس از تکمیل این خرید، رابینهود از مجموعه فعال مجوزها و ثبت نام های Bitstamp در سراسر جهان بهره مند خواهد شد.
نویسنده: Vladislav Sopov

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید