مدیر عامل Robinhood پاسخ قطعی به SEC ارائه می‌کند، سامسون موو انتظار دارد به‌زودی بیت‌کوین جدید بی‌بی‌سی تمام شود، شیتوشی کوساما، رهبر SHIB، تیزر اسرارآمیز را به اشتراک می‌گذارد: Crypto News Digest توسط U.Today


در اینجا سه ​​مهم ترین خبر ارائه شده توسط U.Today در روز گذشته به شما ارائه شده است.

مدیرعامل Robinhood در میان درام SEC سکوت را می شکند

مدیرعامل Robinhood، Vlad Tenev اخیراً به پلتفرم X تغییر مکان داده است اظهار نظر طبق آخرین بیانیه ولز این شرکت از SEC. داخل نخ کوتاهتنف در مورد اثرات مضر “هجوم نظارتی” که شرکت ها و مشتریان آمریکایی طی سه سال گذشته با آن مواجه شده اند ابراز نگرانی کرد. به گفته مدیرعامل، حمله مداوم SEC به کریپتو، همراه با قوانین جدید پیشنهادی مانند آنچه در مورد تجزیه و تحلیل داده های پیش بینی شده است، نشان دهنده تلاش نامناسب دولت دیگری برای “خفه کردن نوآوری” است. تنف خاطرنشان کرد که در حالی که Robinhood تلاش می کند تا روابط مثبت و سازنده با تنظیم کننده ها حفظ کند، شرکت از منابع خود برای بحث در مورد موضوع در دادگاه در صورت لزوم استفاده خواهد کرد. این نه تنها امکان دفاع از Robinhood را فراهم می کند، بلکه به ایجاد وضوح نظارتی در ایالات متحده به نفع مشتریان کسب و کار کمک می کند.

بیت کوین جدید به زودی به بالاترین حد خود می رسد: سامسون موو مدافع “1 میلیون دلار بیت کوین”.

به زودی x پستسامسون مو، مدیر عامل Jan3 و علاقه مندان معروف بیت کوین، پیش بینی صعودی با توجه به روند قیمت ارزهای دیجیتال پرچمدار. به گفته موو، بیت کوین “به زودی” به بالاترین حد خود خواهد رسید. با این حال، مدیرعامل دقیقا مشخص نکرد که چه زمانی انتظار دارد BTC به ATH مورد انتظار دست یابد، و باعث شد دنبال کنندگانش در بخش نظرات حدس بزنند. دلیل خوش بینی Mow ممکن است در بهبود آخر هفته بیت کوین باشد، جایی که دارایی توانست بیش از 10٪ افزایش یابد. به دنبال آن، در روز دوشنبه، 6 می، کینگ کوین به 65180 دلار رسید که تحت تاثیر ETF نقطه خاکستری با جریان اولیه 63 میلیون دلاری در روز جمعه بود. بر اساس گزارش کوین مارکت کپ، از زمان نگارش این مقاله، بیت کوین با افت 2.86 درصدی در 24 ساعت گذشته، 62079 دلار تغییر می کند.

شیتوشی کوساما، رهبر شیبا اینو (SHIB) تیزر معمایی حماسی را به اشتراک می گذارد

همانطور که رهبر پروژه شیتوشی کوساما به اشتراک می گذارد، به جامعه شیبا اینو خوراک جدیدی برای حدس و گمان داده شده است. یک مقاله مرموز جدید X روی بازو است. برای پست کردن یک GIF با کلمه “Evita” وجود دارد که نسخه اسپانیایی نام Eva به معنای “زندگی” یا “زندگی” است. این واقعیت که همین مقاله در صفحه X Kaal Dhairya، یکی از توسعه دهندگان مهم اکوسیستم Shiba Inu ظاهر شد، کنجکاوی علاقه مندان به SHIB را بیشتر کرد. تئوری های موجود در جامعه در مورد معنای پشت پیام “Evita” اکنون از امکان مشارکت جدید تا معرفی یک توکن جدید در کنار SHIB، BONE، LEASH و TREAT متغیر است. برخی معتقدند این تیزر ممکن است مربوط به جدیدترین هارد فورک شیباریوم باشد. با این حال، در حال حاضر، معنای واقعی تیزر کوساما مشخص نیست.
نویسنده: Valeria Blokhina

اشتراک گذاری و حمایت

Picture of امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید